Skocz do zawartości

Niemoge osiagnac predkosci maksymalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Moja yamaha yz 125 powinna jezdzic 100 kmh bez problemu ale jedzie maks 57 kmh, silnik ma 6 biegow a jak osiagam prekdosc 57 kmh to juz zaczynam zacierac silnik poprostu jest koniec biegu i wiecej nie pojedzie. Czy jest mozliwosc ze silnik jest zablokowany albo gdziesz jest blokada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Qadrat said:

 

1 hour ago, Qadrat said:

Ale czym to się objawia ten max prędkości? Nie wkręca się wyżej na obroty? Sprzęgło ci się nie ślizga?

Wbijam 6 bieg jak jestem juz na odpowiednej predkosci i osiagam ten max obrotow i tylko 57 daje rade jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to twój opis sytuacji jest dosyć niejasny 😉 nie wiadomo do końca co oznaczają u ciebie te obroty max, czy to faktycznie koniec obrotomierza czy silnik się "blokuje" na jakiejś wartości i nie daje rady się wkręcić wyżej. Czy może obroty silnika rosną a prędkość stoi w miejscu, czyli objaw ślizgającego się sprzęgła.

W ogóle to yz 125 posiada prędkościomierz i obrotomierz ? bo z tego co pamiętam to tam nie ma zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, IZO said:

Szczerze to twój opis sytuacji jest dosyć niejasny 😉 nie wiadomo do końca co oznaczają u ciebie te obroty max, czy to faktycznie koniec obrotomierza czy silnik się "blokuje" na jakiejś wartości i nie daje rady się wkręcić wyżej. Czy może obroty silnika rosną a prędkość stoi w miejscu, czyli objaw ślizgającego się sprzęgła.

W ogóle to yz 125 posiada prędkościomierz i obrotomierz ? bo z tego co pamiętam to tam nie ma zegarów.

Yz To cross, niema zasnych licznikow ani swiatel, jak mowie max obroty mam na mysli, ze jade pelnym gazm na najwyzszym biegu, a motocykl osiaga jedynie 57 kmh, nie brakuje mu mocy na zadnym biegu ale wydaje mi sie to dziwne ze 125 na 6 biegu jedzie tylko ok. 60 na godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...