Skocz do zawartości

Problem zimny silnik


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki powiedzmy dosyć dziwny problem z moim Router WS 80. Otóż rok temu dałem zrobić nowy silnik i wszystko by było oki, gdyby nie jedna kwestia. Otóż motor strasznie zamula, ale tylko na zimnym silniku, strzela z wydechu. Jesli przed jazda 20-25 minut pochodzi na wolnych obrotach, to potem ciągnie jak ta lala przez wiele kilometrów. Nie wiem czy to kwestia dalszego dotarcia czy czegos innego? I tak niedługo kupuje 500, ale mnie to zastanawia co moze byc.

- Wymieniłem świece
- Wyregulowałem zawory
- Mieszanka wyregulowana
- Dokręciłem tłumik- Fakt, obroty faluja, ale wymienie sprzeżynkę wewnętrzną, ale nie jest to takie silne
- jest nowy moduł rok temu włozony, odpala bez problemu
- Akumulator chyba bez zakłócen

- Nowy filtr powietrza

Edytowane przez Osowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to na zbyt uboga mieszanke na zinmnym silniku. Jak zlapie wreszcie temperature pracy to zaczyna jezdzic. Albo przypchany kranik, albo zle dzialajace ssanie, jesli to wtrysk to sensor temperatury nie dziala prawidlowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kranik ma  filtr paliwa i tam moze byc zapchany, a uklad ssania z roznych przyczyn moze nie dzialac prawidlowo, zarowno ze zuzycia elementow ruchomych jak z powodu przypchania dysz w gazniku. Jezeli z kranika paliwo leci dobrym strumieniem to juz masz jeden element skreslony z listy mozliwych uszkodzen, jezeli dzwignia ssania otwiera ssanie do konca to trzeba sprawdzic gaznik, bo chyba tam cos nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...