Jump to content
Matrix22

Forum jak narkotyk

Recommended Posts

Tak tak ...... oczywiście ale to raczej po 40-tce Panie mają takie wymagania

No ale „młodzi” rzadko zwaracją na takie uwage chyba ze Pani mamkase a Kolesiowi pasuje dostawać „prezenciki”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Klod, każda lubi być dobrze wyruchana. Młody, 20-latek nie patrzy na kasę, tylko na ruchanko  i wszystko w temacie. Stary zgred, będzie wybrzydzał, bo mu język, słowa się nie podobają a to sukienka zbyt wyzywająca a może laska w spodniach i to godzi w jego uczucia i wyobrażenie kobiety itd, itp. Wszystko po to, że mu już ten róg lekko zwisa  a chciałby ale się kompromitacji boi🤣

No współczuje jak takie masz doświadczenia ;) ......... Stary raczej nie marudzi a młody to dwa razy wsadzi i koniec ..... a takie „dojrzałe” to lubią długo, ostro i z finałem

No właśnie z finałem ale nie na sorze

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

My tu gadu, gadu a moze trzeba Agnes zapytać, jak to jest?

No nie wiem nie wiem czy cos bedzie miala do powiedzenia na ten temat

E, no myślę ze więcej od nas...

No właśnie nie wydaje mi sie ...... obstawiam grzeczną i poukładaną dziewczynke która jakiś tam lekki bunt poczuła i zalogowała sie na FM ....... i tyle

Zacznijmy od tego ze wiekszosc 30-to latek to jest samotnych i poszukujących ...... po wielu latach z nosem w chmurach nagle okazało sie że kolezanki juz zamężne i dzieciate ...... a One ....... praca, piesek albo kotek i winko w samotności .........

Dokładnie, ja widzę podział na te które jeszcze bardzo, bardzo się chcą rozmnożyć i te które już bardziej odmieniają samotność to samotność, na rozmaite sposoby.

Potem jest jeszcze grupa 35 lat wzwyż która uważa co to Ona nie jest i że zasługuje na coś lepszego niż ma bo taka jest super i extra i co ........ i w wiekszości

Taaaa... zwykle jak słyszę jakieś uwagi odnośnie różnicy wieku to patrzę z bliska na taką buźkę i myślę... Słonko, a jak ty będziesz wyglądać z bliska za 10 lat? Bo ja raczej tak samo... więc uśmiecham się i nic nie mówię...

przypadków albo kończy z jakimś cymbałem i czasami jak sie nawali to przebąkuje że „czemu Ja tego swojego Męża zostawiłam, nie był zły” albo wieczorki w samotności z paem czy kotem i winkiem

Co do wieku to pamietaj Jonaszko, stare polskie przysłowie „Im Byk starszy tym Róg twardszy” ha ha ha

Starzenie się ogólnie nie jest fajne, ale w drugim rozdaniu to my mamy znacznie latwiej

ups, się czy to wysłało?

No właśnie nie wydaje mi sie ...... obstawiam grzeczną i poukładaną dziewczynke która jakiś tam lekki bunt poczuła i zalogowała sie na FM ....... i tyle

Właśnie dlatego, ze poukładana, to pewnie zabierze głos. Chętnie wysłucham jak to z drugiej strony wyglada?

Ja tam jakoś sie niespodziewam fajerwerków

24 minuty temu, jonaszko napisał:

Chętnie wysłucham jak to z drugiej strony wyglada?

To wystarczy zostać na chwilę po seksie i pogadać. Nie musisz od razu uciekać.

1 hour ago, kakmar said:

Starzenie się ogólnie nie jest fajne, ale w drugim rozdaniu to my mamy znacznie latwiej emoji23.pngemoji1787.pngemoji16.png

Ehm nie powiedzial bym, obie plcie maja swoje problemy - ogolnie starzenie sie nie jest dla faint of heart.

Ależ Panowie moi drodzy się odpalili 🤣 albo...wystrzelili😉...nie wiem czy głos zabierać bo ktoś może znów poczuć się zażenowany...😏 

Cóż ja mogę Wam powiedzieć,  szczerze, krótko i otwarcie. Faktycznie po 30-stce jesteśmy bardziej świadome swojego ciała i wiemy już co lubimy a jak coś jeszcze odkryjemy to już fascynacja pełna. Taka sprawa dla niektórych Panow trudna...najlepszy orgazm - w czasie ciąży...no sorry hormony robią swoje...boszeee...jak sobie przypomnę...aż kolejnego dziecka się chce 🤣🤣🤣 

Taka sugestia nie odmawiajcie Paniom w ciąży 😁

Partnerów wielu nie miałam ale ZAWSZE byli starsi bo wychodziłam z założenia że bardziej doświadczony to sobie lepiej poradzi😎 

Edited by Agnes85