Skocz do zawartości

Ślubna przejażdżka 5.06.21


Mister_94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dnia 5.06.2021  o godzinie 14:00 w Kościele Świętej Rodziny w Poznaniu przy ul. Promienistej 131 mam przyjemność wstąpić w związek małżeński.
Na uroczystą mszę ślubną serdecznie zapraszam, jeśli kościelny wszystkich wpuści 😄 (liczenie wiernych - dot. aktualnych obostrzeń)
Jeśli obostrzenia zostaną poluzowane tak by można było świętować w większym gronie, zapraszam po mszy (około 14:30-14:50) na przejażdżkę spod kościoła około 40 kilometrów na północny-wschód od Poznania.
Jeżeli jednak obostrzenia będą nadal obowiązywały w takim stopniu jak teraz, przejażdżka może być nieco krótsza.
Zainteresowanych motocyklowym przejazdem proszę o zastosowanie się do ogólnych zaleceń (dystans maseczka - tak jak jest to przewidziane).
Kto przyjedzie swoją maszyną już teraz mu dziękuję, jeśli nie będzie mi dane Wam podziękować osobiście!
Pozdrawiam serdecznie!!!
Szerokości.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "kolego", nie po to odświeżyłem konto FM. 
7 lat temu założyłem konto z myślą o swoim Ojcu, jednak Tata nie jest z pokolenia internetu i nie był zainteresowany forum. Ja sam kupiłem motocykl dopiero dwa lata temu z czego praktycznie śmigam dopiero jeden sezon, także chciałem sobie tutaj konto stworzyć. Obstawę organizują znajomi, ale co w tym złego że napisałem? 
Bardzo miłe przywitanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mister_94 napisał:

Nie "kolego", nie po to odświeżyłem konto FM. 
7 lat temu założyłem konto z myślą o swoim Ojcu, jednak Tata nie jest z pokolenia internetu i nie był zainteresowany forum. Ja sam kupiłem motocykl dopiero dwa lata temu z czego praktycznie śmigam dopiero jeden sezon, także chciałem sobie tutaj konto stworzyć. Obstawę organizują znajomi, ale co w tym złego że napisałem? 
Bardzo miłe przywitanie. 

Nie ma się co jeżyć. Po prostu wyobraz sobie, że wchodzisz na forum nie jako "Mister 94", tylko jako któryś ze starych, aktywnych userów. I opisz odczucia związane z przeczytaniem Twojego postu. Tak obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...