Skocz do zawartości

prośba o opinie, ogłoszenia


wieniu66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie  wszystkich forumowiczów ,

chiałbym prosić o opinie na temat samej firmy pierwsza z nich to Moto Motion i ten skuter https://www.otomoto.pl/oferta/honda-sw-t400-abs-gwarancja-na-rame-ID6DlPKk.html   a druga to Armed Bike i ten skuter https://www.otomoto.pl/oferta/honda-sw-t400-silever-wing-400-abs-raty-warszawa-ID6DIDhn.html 

Czytałem też na forum że jest taka możliwość aby ktoś z was podjechał do w/w firm i dokonał wstepnych oględziń ja mam mam do nich ponad 250 km a że, wiadomo jak działają komisy to też gorąca prośba do kogoś  komu nie sprawi to zbytnio kłopotu. Sam nie potrafie ocenić stanu technicznego co prawda mogę wynająć osobę trudniacą się ogledzinami ale chiałbym to zrobić jesli ktoś z szanownego grona potwierdzi że w/w skutery są/jest  godne uwagi . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jebnij się w łeb. Chcesz aby ktoś po nazwach komisów ocenił, czy warto tam kupić motocykl? Wymagasz aby ktoś za darmo poświęcił swój czas i jechał obejrzeć sprzęty z ogłoszeń? Bo jak sam piszesz "co prawda mogę wynająć osobę trudniacą się ogledzinami ale chiałbym to zrobić jesli ktoś z szanownego grona potwierdzi że w/w skutery są/jest  godne uwagi". No to wynajmij taką osobę, zapłać i miej problem z głowy. Jak jesteś laik w tych sprawach to wiedz, że za wiedzę się płaci.

  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qadrat napisał:

Jak jesteś laik w tych sprawach to wiedz, że za wiedzę się płaci. 

kiedyś oględziny samochodu kosztowały  200 zł nie wiem jak moto  , to jest żadna kasa przy tym że w grę wchodzi sprzęt za 10k

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, michoa napisał:

kiedyś oględziny samochodu kosztowały  200 zł nie wiem jak moto  , to jest żadna kasa przy tym że w grę wchodzi sprzęt za 10k

Teraz to takie usługi zaczynają się od minimum 5 stówek. Nie wiem jak z jakością takich oględzin. Ja kilka razy jechałem z DOBRYMI znajomymi oglądać jakieś auto / motocykl, nie brałem za to opłaty (bo bliscy znajomi) ale zawsze po zakupie w weekend wieczorem był grill, wódeczka, browary i inne przyjemności 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...