Skocz do zawartości

Garaż moich marzeń


anakin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko realizuję plany o których tu kiedyś pisałem ,rodzina ,dom oraz hobby staram się łączyć w całośc . No i oczywiście dużo pracy jak sam robisz wszystko . 

48 minut temu, bozoo napisał:

A flippery już są?
I to akwarium na 1500??

Fliper odpadł z uwagi na ilość zajmowanego miejsca i koszt. Jest automat arcade 2,500 gier . Akwarium na sam koniec jak skończę podjazd , jest mały w holu żony z ascolotem 200l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anakin napisał:

Ks nowy bo na starego mnie nie stać ,nowy będzie kupiony w leasingu na firmę żony po spłacie Jeepa. Ma to być auto reprezentacyjne dla jej firmy. Ma skręcać,hamować itd. Stara konstrukcja tego nie spełnia,  musiał bym zrobić restmoda. Nowy mach na dzień dzisiejszy dzięki UE kosztuje ok 300tyś pln brutto. 

Dlatego wcale nie bede sie rzucal, mysle ze 500 SL spelni moje oczekiwania, tym razem bedzie nastepca W 129 - > R 230.

W W 129 nie czulem sie wygodnie, jakos nie moglem sobie miejsca znalesc ! 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy uda mi się go kupić w przyszłym roku, mam jeszcze trochę do zrobienia. Problem że człowiek większość robi sam po służbie i na wolnym . Nie mam tyle kasy ile Klod hehe . Człowiek jest szczęśliwy jak się realizuje a można na wiele sposobów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy uda mi się go kupić w przyszłym roku, mam jeszcze trochę do zrobienia. Problem że człowiek większość robi sam po służbie i na wolnym . Nie mam tyle kasy ile Klod hehe . Człowiek jest szczęśliwy jak się realizuje a można na wiele sposobów .

Ja nie mam kasy ....... Ja sie realizuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, anakin napisał:

Sam jestem ciekaw czy uda mi się go kupić w przyszłym roku, mam jeszcze trochę do zrobienia. Problem że człowiek większość robi sam po służbie i na wolnym . Nie mam tyle kasy ile Klod hehe . Człowiek jest szczęśliwy jak się realizuje a można na wiele sposobów .

 

Dlatego z garazem mi sie nie spieszy ! Priorytet ma dalsza rozbudowa pietra. W tym roku chcialbym dokonczyc lazienke i sypialnie.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.05.2021 o 20:09, Agnes85 napisał:

Elo...gdzie kupiłeś cegłę, wygląda w miarę naturalnie. Te co ja oglądałam takie dosyć...sztuczne.

Z netu , ceglany renesans , lico tylne prawdziwej cegły ,bardziej realnie się nie da 🤣

Na dzień dzisiejszy projekt skończony w 90% , reszta z czasem . Obecnie czekam dalej na kolumny oddane do regeneracji i takie tam.

garaż 6.jpg

garaż 5.jpg

garaż 4.jpg

garaż 3.jpg

garaż 2.jpg

garaż 1.jpg

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy,fajnie zrobiles !

 

A kolumny jakie ? 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedyne jakie były dostępne w 97 za normalne pieniądze hehe , Altusy 140 . Mam je tyle lat więc sentyment , regeneracja w Tonsilu we Wrześni . Do tego w garażu jest belka JBL z subem, na garażowe głupoty starczy hehe. Będzie jeszcze kolorofon z PRLu 🙂 ps.dzięki za pochwałę,  kupa roboty z tym była hehe

hi3c.jpg

hi 1a.jpg

hi2.jpg

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę odebrać z regeneracji zestaw z lat ''70tych ( Radmor quasi quadro i Daniel - w drewnie i na sensorach) i wrócić do słuchania vinyli. Nazbierało się z 500 sztuk (polski rock - prawie wszystko + klasyka (od pierwszych Black Sabbath , Led Zeppelin, Deep Purple; wszystko Pink Floydów, początki Santany, Stonesi etc).

Aktualnie za garaż robi u mnie poddasze. Jedno pomieszczenie ucywilizowane  - drugie typowo warsztatowe/magazynowe. Nie jest tak sterylnie jak u Anakina, ale cóż...

Foty z części "cywilizowanej" ( dystrybutor dzisiaj wtargałem  😎  ).

 

P1013756.jpg

P1013757.jpg

P1013755.jpg

P1013758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...