Skocz do zawartości

Garaż moich marzeń


anakin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 49 m2 planowane polakierowanie betonowej posadzki i w przyszlosci zrobienie malego warsztaciku ale to nie wczesniej jak bede na emeryturze.Sporo fajnych fot sie nazbieralo z golymi doopami, se powiesze ! I 50 cali any moc zkumolem wyscigi Moto GP w garazu ogladac i zimnego browca z lodowki.....

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anakin napisał:

Mnie kosztowało 60 pln za m2 ,tylne lico . Należy pamiętać że to jest garaż hehe

Dlatego nie bede robil nic w kolorze, kanapy skorzane w bronzie juz stoja ! Stereo tez juz kupione.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bramie garażowej jest namalowany Mach1 z 69roku , w przyszłym planuję wnuczka Mach 1 który wyszedł 2021 😄. Projekt zamknięty po 9 latach ,zresztą wystarczy gdzieś znaleźć stary post o garażu. 

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garażu tylko pozazdrościć... I metrażu (tym bardziej, że jest odrębny warsztat) i poziomu wykończenia.

Fajnie by było dorzucić jakiś odrestaurowany retro dystrybutor paliwa (miałem niegdyś w pokoju - Tokheim z '58 roku), albo przynajmniej lodówkę SMEG.  Nieźle wyglądają fotele Aviator (skóra i aluminium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy,

wybacz ale jezeli chcesz kupic niowego Mustanga to ja jednak uderzyl bym w starego Mach 1

🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ks-rider napisał:

Lysy,

wybacz ale jezeli chcesz kupic niowego Mustanga to ja jednak uderzyl bym w starego Mach 1

🙂 

Będzie nowy ale w wersji Mach1 w maualu . 460hp po wywaleniu GPF 480hp i to starczy,koniecznie w tej budzie. Nie interesuje mnie wersja przyszła, co do starego może kiedyś hehe . Zresztą Mach zostaje jak sportstery z namin już do końca . 

1 godzinę temu, F.I.P. Berek napisał:

Garażu tylko pozazdrościć... I metrażu (tym bardziej, że jest odrębny warsztat) i poziomu wykończenia.

Fajnie by było dorzucić jakiś odrestaurowany retro dystrybutor paliwa (miałem niegdyś w pokoju - Tokheim z '58 roku), albo przynajmniej lodówkę SMEG.  Nieźle wyglądają fotele Aviator (skóra i aluminium).

Dzieki na Smega nie mam kasy ale będzie mała witryna chłodząca.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anakin napisał:

Będzie nowy ale w wersji Mach1 w maualu . 460hp po wywaleniu GPF 480hp i to starczy,koniecznie w tej budzie. Nie interesuje mnie wersja przyszła, co do starego może kiedyś hehe . Zresztą Mach zostaje jak sportstery z namin już do końca . 

Dzieki na Smega nie mam kasy ale będzie mała witryna chłodząca.  

Nie wiem czysie rozumiemy. Mi zajefajnie podoba sie wlasnie Buda starego Mach'a  Generalnie podobaja mi sie 3 amerykansmie fury

 

1. Mach 1

2. Camaro 69

3. Pontiac Firebird Trans Am - 2

4 Corvette C 2

 

Na topie jednak jest AC Cobra ! mogla by byc albo Street albo Race, ale to nie do zaplacenie - ot niespelnione marzenia, bo w zyciu nie mozna miec wszystkiego i kazde marzenie niekoniecznie musi byc spelnione !

 

.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks nowy bo na starego mnie nie stać ,nowy będzie kupiony w leasingu na firmę żony po spłacie Jeepa. Ma to być auto reprezentacyjne dla jej firmy. Ma skręcać,hamować itd. Stara konstrukcja tego nie spełnia,  musiał bym zrobić restmoda. Nowy mach na dzień dzisiejszy dzięki UE kosztuje ok 300tyś pln brutto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...