Skocz do zawartości

Uczta siem !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

jakoś się gościu na forum chyba nie zaaklimatyzujesz 😂 zjedz snickersa

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
21 godzin temu, Hero napisał:

nie muszę się aklimatyzować, jestem tu już wystarczająco długo, z tym że bardziej mnie bawi jeżdżenie niż aspirowanie do bycia "cesarzem" niniejszego forum...

Widzisz dla Ciebie bez sensu jest szlifowanie umiejetnosci i miec frajde z zabawy a dla innych bezsensu jest turlanie sie po drogach i chwalenie sie motorkiem…

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cezsek napisał:

Tu nie ma "cesarzy". Jest jeden "księciunio". Wygląda na to, że chcesz być drugi...

gdybym chciał to pewnie bym napłodził ze 20k postów i bym był, tylko że mnie bardziej bawi funkcjonowanie w realnym świecie a nie w cyberprzestrzeni...

 

1 godzinę temu, Croowab napisał:

Widzisz dla Ciebie bez sensu jest szlifowanie umiejetnosci i miec frajde z zabawy a dla innych bezsensu jest turlanie sie po drogach i chwalenie sie motorkiem…

cytuję sugestię regulaminową dot. edycji profilu : "Możesz wpisać posiadany motocykl (jeśli nie masz, prosimy nie wpisuj "nie mam", "będzie", "marzę o..." itp)"

Jeśli uważasz przestrzeganie zaleceń regulaminowych forum za chwalenie sie to wspolczuję samooceny bo pewnie mierzysz mnie własną miarą.

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...