Skocz do zawartości

Kupię uszkodzony/zgruzowany kask NOLAN N104


Scotty_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję systemu odblokowania szczęki do Nolana N104. Chodzi mi o ten system, że kciukiem i palcem wskazującym odblokowuje się szczękę. Czy ktoś z Was ma może taki kask na części lub uszkodzony i zechce sprzedać mi tę część lub chce się pozbyć całego kasku? Dajcie znać jeśli opis jest zbyt skąpy i nie wiecie o co mi chodzi, wstawię jakieś zdjęcia ;) Jeszcze dodam, że jak popatrzycie na zdjęcie kasku, to chodzi mi o część, z której widoczne są 2 czerwone elementy na szczęce.

Lubię ten kask i niekoniecznie chciałbym kupować coś nowego, dlatego szukam sposobu naprawy tej sztuki. Odezwałem się do Nolana we Włoszech, ale na razie nie dostałem odpowiedzi, a już mnie ktoś ze znajomych motocyklistów ostrzegał, że to nie jest część którą można kupić.

Pozdrawiam serdecznie.

image.jpeg.2b9467185f2e56b040dc832ad0ffe45b.jpeg

Edytowane przez Scotty_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

Już niemal straciłem nadzieję, ale właśnie jedzie do mnie kask. Nadal jesteś zainteresowany tą zaślepką? Podeślij i pokaż na zdjęciu dokładnie o co Ci chodzi, to jak dostanę ten zakupiony, to podeślę Ci zdjęcie rzeczywiste i dasz znać, czy jeszcze jesteś zainteresowany zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

image.thumb.png.e3ba107f3f504d97995ed1f0183ad9c5.pngRozbiera się to bardzo łatwo ale proszę na razie się wstrzymać. Odezwał sie do mnie dystrybutor części.Okazuje się że jest to część serwisowa za darmo cały komplet.Jestem więc zmuszony podziękować koledze za kontakt i podziekować za poświęcony czas. LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma problemu, dobrze że się udało od serwisu coś dostać. Mógłbyś podesłać namiar z kim gadałeś o tym? Może będzie ten ktoś bardziej chętny do pomocy niż Ci z którymi rozmawiałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...