Skocz do zawartości

Przesiadka z litra na gsxr 750??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję porady, jestem przed zakupem ponownie jakiegos fajnego sprzętu. Po 3 latach rozłąki.
Jeździłem 2 latka na r1 rn 12, potem kilka na gixie 1000 k7 i teraz sam nie wiem co kupić. Motor potrzebny nie tylko do katowania, ale żeby pojeździć dużo po mieście, do pracy i żeby podszkolić umiejętności. Dlatego myślę nad zakupem gixa 750 k6, k7 czy k8. Zastanawiam się nad tą trójka, troszle boję się, że jak kupię 750 to jednak przyjdzie odczuć brak mocy, r1 prowadziła się świetnie, ale ten dół czasami WKU... I dlatego kupilem 1000 k7. Tam czuć moc od razu, ale po r1 jakby w mieście był strasznie ociazaly. Pomyślałem że gsxr 750 ( podobno prowadzi się świetnie ) będzie dobrym kompromisem. Chciałbym prosić o opinie osób, które miały okazję jezdzic tą trójką i mają porównanie.
Dzięki
Tak samo jakby ktoś miał ciekawy egzemplarz na sprzedaz proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję porady, jestem przed zakupem ponownie jakiegos fajnego sprzętu. Po 3 latach rozłąki.
Jeździłem 2 latka na r1 rn 12, potem kilka na gixie 1000 k7 i teraz sam nie wiem co kupić. Motor potrzebny nie tylko do katowania, ale żeby pojeździć dużo po mieście, do pracy i żeby podszkolić umiejętności. Dlatego myślę nad zakupem gixa 750 k6, k7 czy k8. Zastanawiam się nad tą trójka, troszle boję się, że jak kupię 750 to jednak przyjdzie odczuć brak mocy i szybko będę wracał po litra.  r1 prowadziła się świetnie, ale ten dół czasami WKU... I dlatego kupilem 1000 k7. Tam czuć moc od razu, ale po r1 jakby w mieście był strasznie ociazaly. Pomyślałem że gsxr 750 ( podobno prowadzi się świetnie ) będzie dobrym kompromisem. Chciałbym prosić o opinie osób, które miały okazję jezdzic tą trójką i mają porównanie.
Dzięki
Tak samo jakby ktoś miał ciekawy egzemplarz na sprzedaz proszę o info. 

Pzdr 

FB_IMG_1578259052178.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...