Skocz do zawartości

Dodge Charger 5.7 HEMI


To_masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Damian85 napisał:

Ja bym powiedział, że Merce nie mialy zadnego problemu, po prostu to były auta innej kategorii, tj. kanapy do wygodnego przemieszczania sie.

ja bym powiedział że w drift to zajebiście 😄  problemem merców do upalania jest fakt że większość mocniejszych pieców nie wychodziła z manualem , manual kończył sięna chyba 2.6v6 😞

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Damian85 napisał:

Ja bym powiedział, że Merce nie mialy zadnego problemu, po prostu to były auta innej kategorii, tj. kanapy do wygodnego przemieszczania sie.

Do pewnego momentu to wystarczało. Z czasem jednak Audi i BMW sukcesywnie wygryzały konserwatywnego króla z podium rynku luksusowych samochodów. Takim przełomowym momentem było wprowadzenie A8 D2 na rynek. Sukcesywnie rosną też wymagania klientów. Komfort "statyczny" nawet ten najwyższy, to za mało. Kto za nimi nie nadąża, wypada z rynku.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnie modele sie już poprawiły, np. klasa C, czy CLA to już nie pływajace kanapy.

Kilka dni temu śmigałem troche GLA i autko naprawde sztywniutkie, fajnie się prowadziło.

W testach Autocentrum Zachar też zwracał uwagę, że Merc sie zmienil w prowadzeniu i komforcie (test klasy C i CLA).

Chyba Gwiazda jakieś wnioski wyciągnęła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyszlo CLA natychmiest polecialem zrobic jazde probna. Auto mi sie strasznie podobalo. Wzialem moja mloda i jek kolezanke, ktora tez wyszkolilem. JAk zobaczylem to dziwadlo life, to mi cycki opadly ! Normalnie auto dla pedalow - taka stylistyka. W srodku bylo OK. Zrobilem kawalek testujac i wysiadlem. Dalem sie przejechac kolezance mlodej a pozniej mloda jezdzila. 

Auto 170 KM w 2 l D idzie fajnie ale z tym wygladem odpadlo w przebiegach !

Nowa C - Klassa jest z wyglasz zajefajna, tak samo jak nowy CLA ale paranoja jest, ze CLA kosztuje podobnie jak C-Klassa !

GlA, ma matula fajninie sie wsiada ale tez mala, nie dla mnie i nie na moje potrzeby !
Generalnie Medcedes podkrecil srube cen na pulap paranoi. Tak jak kiedys byl tylko Merc, tak teraz nie kupie nic co pochodzi z Niemiec ! 

 

🙂

 

4 godziny temu, Damian85 napisał:

Ale ostatnie modele sie już poprawiły, np. klasa C, czy CLA to już nie pływajace kanapy.

Kilka dni temu śmigałem troche GLA i autko naprawde sztywniutkie, fajnie się prowadziło.

W testach Autocentrum Zachar też zwracał uwagę, że Merc sie zmienil w prowadzeniu i komforcie (test klasy C i CLA).

Chyba Gwiazda jakieś wnioski wyciągnęła. 

Jak wyzej

4 godziny temu, Tommo napisał:

Teraz to już jest inna marka.

Dokladnie !  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ks-rider napisał:

Gdy wyszlo CLA natychmiest polecialem zrobic jazde probna. Auto mi sie strasznie podobalo. Wzialem moja mloda i jek kolezanke, ktora tez wyszkolilem. JAk zobaczylem to dziwadlo life, to mi cycki opadly ! 

Haha, miałem tak samo.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...