Jump to content

Zakup klasyka kawasaki honda lub Yamaha [ogłoszenia]

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiler napisał:

Twój problem polega na tym że za mało poznałeś styl Tommo . I nie zrozumiałeś dokładnie jak tamta dyskusja wyglądała

Otóż ten nasz forumowy barista ma wiedze teoretyczno-internetową , wie że gdzieś tam dzwoni a udaje speca . podobnie było w tamtej dyskusji - dopiero kiedy padła gotowa rzetelna odpowiedź zaczął się wymądrzać że "przecież tak mówił od początku"

Oczywiście po kolejnych kilku godzinach (i chyba 2 stronach pisania ) dołączył drugi kolega który też udawał że przez cały dzień nie wchodził na forum i też zaczął twierdzić że "przecież on wiedział jak to działa " i też tak pisał tak od początku 😉

Niestety - widzisz tylko to co on (Tommo ) chciałby żebyś widział

Aż sprawdziłem ten temat o mocy i momencie, bo nie pamiętałem szczegółów. Oczywiście kiler łże i podaje nieprawdę. Nic takiego nie napisałem co tu cytuje. Natomiast sam się skompromitował brakiem elementarnej wiedzy. Można sprawdzić, polecam, temat: też się pochwalę.

Audi Sport

ooo popatrz . pewnie znowu "się zdenerwował" i w wielkim uniesieniu pisze 😉

Kiepsko z twoją pamięcią albo z  Twoim zdaniem na temat inteligencji innych 😉  (  może się zdarzyć że z jednym i z drugim 😉  )

1 godzinę temu, kiler napisał:

ooo popatrz . pewnie znowu "się zdenerwował" i w wielkim uniesieniu pisze 😉

Kiepsko z twoją pamięcią albo z  Twoim zdaniem na temat inteligencji innych 😉  (  może się zdarzyć że z jednym i z drugim 😉  )

Raczej zażenowanie że muszę czytać i prostować te kłamstwa.

Audi Sport

Godzinę temu, jonaszko napisał:

o ile, co do samooceny mogę w większości  się zgodzić, to co ma do tego kasa czy długi? Podejrzewam, że wielu, tu na forum, mogło by cie przykryć z ogonem i twoją budą stówkami. Nie są jednak chamscy i prostaccy w dyskusji, przynajmniej tutaj na forum. mają też wiedzę, o której ty możesz sobie co najwyżej pomarzyć. Pierdoło.🤣

Muszę powiedzieć, że w tej sytuacji jestem trochę bezradny. Oficjalnie i bez ogródek przyznałem i przyjąłem do wiadomości, że jestem pierdołą, ofermą która na niczym się nie zna. Michoa jest przy mnie Jeffem Bezosem, to też już wszyscy wiedzą. Jednocześnie taki mongoł i spółka w każdym temacie, niezależnie co bym nie napisał, dalej we mnie walą. Jak ktoś w kółko powtarza rzeczy ustalone i wyjaśnione oznacza, że sam w nie nie wierzy. Sami sobie w ten sposób strzelacie gola.

Ja naprawdę mogę być w nieoficjalnym rankingu zajebistosci usera na szarym końcu. Chętnie zajmę miejsce mongola który z tego co widzę ma zerowy tu autorytet i poważanie. Tylko na miłość boską nie róbcie bydła i wojny z każdego tematu. Kto nie toleruje moich wpisów, może je zablokować. Powiedział już Wam IZO,  trwa to 30 sec. 

Audi Sport