Skocz do zawartości

Zakup klasyka kawasaki honda lub Yamaha [ogłoszenia]


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kiler napisał:

 

Twój problem polega na tym że za mało poznałeś styl Tommo . I nie zrozumiałeś dokładnie jak tamta dyskusja wyglądała

Otóż ten nasz forumowy barista ma wiedze teoretyczno-internetową , wie że gdzieś tam dzwoni a udaje speca . podobnie było w tamtej dyskusji - dopiero kiedy padła gotowa rzetelna odpowiedź zaczął się wymądrzać że "przecież tak mówił od początku"

Oczywiście po kolejnych kilku godzinach (i chyba 2 stronach pisania ) dołączył drugi kolega który też udawał że przez cały dzień nie wchodził na forum i też zaczął twierdzić że "przecież on wiedział jak to działa " i też tak pisał tak od początku 😉

Niestety - widzisz tylko to co on (Tommo ) chciałby żebyś widział

 

Aż sprawdziłem ten temat o mocy i momencie, bo nie pamiętałem szczegółów. Oczywiście kiler łże i podaje nieprawdę. Nic takiego nie napisałem co tu cytuje. Natomiast sam się skompromitował brakiem elementarnej wiedzy. Można sprawdzić, polecam, temat: też się pochwalę.

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kiler napisał:

ooo popatrz . pewnie znowu "się zdenerwował" i w wielkim uniesieniu pisze 😉

Kiepsko z twoją pamięcią albo z  Twoim zdaniem na temat inteligencji innych 😉  (  może się zdarzyć że z jednym i z drugim 😉  )

Raczej zażenowanie że muszę czytać i prostować te kłamstwa.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZO człowiek pyta o klasyka, po wstawionych ogłoszeniach można wywnioskować że w zakresie 5-8K a dowiaduje się ze takie motocykle to gówno i warto kupić tylko w stanie "perełka" i się na niego patrzeć. No idealna odpowiedz na zadane pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jonaszko napisał:

o ile, co do samooceny mogę w większości  się zgodzić, to co ma do tego kasa czy długi? Podejrzewam, że wielu, tu na forum, mogło by cie przykryć z ogonem i twoją budą stówkami. Nie są jednak chamscy i prostaccy w dyskusji, przynajmniej tutaj na forum. mają też wiedzę, o której ty możesz sobie co najwyżej pomarzyć. Pierdoło.🤣

Muszę powiedzieć, że w tej sytuacji jestem trochę bezradny. Oficjalnie i bez ogródek przyznałem i przyjąłem do wiadomości, że jestem pierdołą, ofermą która na niczym się nie zna. Michoa jest przy mnie Jeffem Bezosem, to też już wszyscy wiedzą. Jednocześnie taki mongoł i spółka w każdym temacie, niezależnie co bym nie napisał, dalej we mnie walą. Jak ktoś w kółko powtarza rzeczy ustalone i wyjaśnione oznacza, że sam w nie nie wierzy. Sami sobie w ten sposób strzelacie gola.

Ja naprawdę mogę być w nieoficjalnym rankingu zajebistosci usera na szarym końcu. Chętnie zajmę miejsce mongola który z tego co widzę ma zerowy tu autorytet i poważanie. Tylko na miłość boską nie róbcie bydła i wojny z każdego tematu. Kto nie toleruje moich wpisów, może je zablokować. Powiedział już Wam IZO,  trwa to 30 sec. 

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może mały off top zrobimy na temat motocykl co to jest ?

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gs-75x-klasyk-oldtimer-CID5-IDGI8FJ.html

bo mega mało info o tym modelu i wyskakuj mi bardziej jako GS750L ? ktos ma jakiej info ? bo raptem 40km odemnie choć nie podonba mi się ta długa kierownica ale to mogę zmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...