Skocz do zawartości

Zakup klasyka kawasaki honda lub Yamaha [ogłoszenia]


Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast kolejne, świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Nie rozwodząc się, bo przepychanki na tym forum wywołują u mnie obrzydzenie, jest takie słowo "przepraszam"...

 

Tommo - ciężko pracujesz na to,  jak Cię ludzie odbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, F.I.P. Berek napisał:

Natomiast kolejne, świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Nie rozwodząc się, bo przepychanki na tym forum wywołują u mnie obrzydzenie, jest takie słowo "przepraszam"...

 

Tommo - ciężko pracujesz na to,  jak Cię ludzie odbierają.

Nigdy nikogo nie zaatakowałem słownie jako pierwszy i bez prowokacji. To po pierwsze. Po drugie w każdym temacie jestem atakowany za moje merytoryczne opinie. To już ci nie przeszkadza? Dopiero jak reaguje ja robi się oburzenie. Adam zarzucił mi słowa których nie wypowiedziałem. Przy okazji pół forum się przyłączyło do jazdy po mnie. Ja mam potulnie i grzecznie reagować. Wybacz ale nie. Nie jestem tu żeby się przypodobać. Chcę uczestniczyć w dyskusji na poziomie i kulturalnie ale sie nie da. Przykład masz teraz. Atakuje się mnie za coś, czego nie powiedziałem. To jest absurd.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grizzli napisał:

Może niech Karol kupi wreszcie ten motocykl...

przecież znajdzie się inny temat do "merytorycznego" trollowania 😄

W dniu 17.02.2021 o 11:52, Tommo napisał:

Takie moto nie straci na wartości, będzie cieszyć oko, na zlocie zrobi zamieszanie etc.

znowu "piniondz" no i próżność 😄

teraz wiadomo po co motocykl - aby na nim kasę zrobić i szpanować 😄

żeby nie było - też trochę jestem próżny 😛

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę zmartwiłem czytając ten wątek. Z racji wieku 😞 coraz bardziej podobają mi się klasyczne UJM ale chce jeździć, jeździć i jeździć, nie dłubać (ten etap nam za sobą i nie odczuwam potrzeby powrotu). Czyli pozostaje mi coś współcześnie „klasycznego”, typu W650...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jonaszko napisał:

Staszku, klasyki, to wcale nie znaczy wieczne, przy nich dlubanie. Adam już o tym pisał. Chyba, że masz na myśli pucowanie, bo przecież nie wypada, żeby klasyk stał zapaskudzony to co innego. emoji3.png

 

Szczególnie taki 30'to letni za 5 tyś. Paliwo, olej i można ganiać ile wlezie 🤣

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, qpa napisał:

Robisz porządny serwis raz w roku i jeździsz, jak masz dobrego mechanika to nic nie powinno wyjść 🙂 a korba to bokiem i w nowym sprzęcie może wyjść

Coraz trudniej z tym dobrym serwisem.

Da się wszystko. Można i z lat 50'tych maszyną jeździć, robić kilometry ale trzeba być świadomym pewnych wyrzeczeń i konsekwencji.

Po zakupie tak starego motocykla jeszcze odpicowanego przez handlarza powinno wg. mnie się go rozebrać i gruntownie sprawdzić. Wymienić części zużyte na nowe, porządnie poskładać i dopiero można bezpiecznie eksploatować. Problem jest z dostępnością części jak i znalezieniem warsztatu jak pisał Grzesiek. 

Fajna wg. mnie opcja jest zakup neo klasyka. Masz nową technologię w starym opakowaniu. Mniej problemów które opisałem.

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już neoklasykami rozwaliłeś jeden temat o klasykach. Nie rozumiesz że ktoś tu pyta o klasyka? Myślisz że nie zna ograniczeń?

A to że trzeba być świadomym kupcem klasycznego motocykla to jasna sprawa, wypada przegrzebać internet, poczytać o modelu i jego bolączkach, bo można kupić ulepa złożonym z części z kilku modeli. 

Inna sprawa nie musisz być kierowcą mechanikiem żeby śmigać klasycznym pojazdem, a dobrego mechanika znajdziesz w okolicy bez problemu, wystarczy zaciągnąć języka u okolicznych motocyklistów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, qpa napisał:

 

Inna sprawa nie musisz być kierowcą mechanikiem żeby śmigać klasycznym pojazdem, a dobrego mechanika znajdziesz w okolicy bez problemu, wystarczy zaciągnąć języka u okolicznych motocyklistów. 

Ty z WSK'ą którą w stodole poskładasz może problemów nie masz. Kolega miał Magnę 750, to ciut inny poziom techniki i znaleźć fachowca który ją naprawi a nie zepsuje bardzo trudno.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Tommo said:

Ty z WSK'ą którą w stodole poskładasz może problemów nie masz. Kolega miał Magnę 750, to ciut inny poziom techniki i znaleźć fachowca który ją naprawi a nie zepsuje bardzo trudno.

Kiepski wybór. Kolega nie odrobił lekcji.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...