Skocz do zawartości

Forumowa zbiórka na pomoc dla Julity


Tommo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że duże wrażenie zrobił na mnie gest jednego z naszych forumowiczów, który postanowił oddać na licytację swój jedyny motocykl, żeby pomóc koleżance w bardzo trudnej, życiowej sytuacji. Link do tematu:

Dla osób nie mających konta na Facebooku przytoczę garść informacji czego dotyczy pomoc. Julita jest matką samotnie wychowującą piątkę uroczych dzieci, która niestety ciężko zachorowała na raka. Kobieta przechodzi obecnie chemioterapię przed zabiegiem operacyjnym, musi dojeżdżać na leczenie do szpitala 180 km. W tak ciężkiej sytuacji w jakiej się znalazła, nawet najmniejsza pomoc finansowa jest na wagę złota. Pomyślałem że razem możemy pomóc rodzinie w tej trudnej sytuacji.

Propozycja jest taka żebyśmy wspólnie wylicytowali motocykl Lukasza który oddał na licytację. Całość zbiórki przelali na pomoc dla Julity i dzięki temu motocykl zostanie u naszego kolegi na który, choćby za ten gest, zdecydowanie zasłużył. Rodzina Julity dostanie od Nas pomoc a jednocześnie Łukasz będzie mógł jeździć swoim motocyklem. Mam nadzieję że ta akcja się uda i zrobimy to wspólnie w geście solidarności motocyklowej braci oraz chęci pomocy bardzo potrzebującym.

1. Tommo : 300 zł.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

bardzo dziekuję za zorganizowanie 'wykupu' mojej yamahy, niestety na FB nikt nie zalicytował nawet ceny minimalnej więc to by było na tyle.

Pozdrawiam Was i jeszcze raz dziekuję, bardzo mi miło koledzy 🙂

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...