Jump to content
Sign in to follow this  
kiler

Tommo - ciąg dalszy tematu o spalonym muzeum moto

Recommended Posts

Ponieważ w tamtym temacie padały groźby ( karalne ??  😉  )  urlopów  (wg kodeksu pracy zmuszanie do urlopu jest nielegalne 😉  ) a że nie lubię nie dokończonych tematów założyłem tutaj ciąg dalszy .

A więc tak kontynuując urwany temat

Odnoszę wrażenie że masz jakiś problem z samookreśleniem się ponieważ raz piszesz tak

12 godzin temu, Tommo napisał:

Grasz tu na forum honorowego gentlemana więc ci przypomnę, że jako jedyny z tego co pamiętam, wykonałem jest przeprosin wszystkich których obraziłem w emocjach dyskusji, ale nikt tego nie raczył dostrzec włącznie z Tobą.

kiedy chwilę wcześniej pisałeś tak 

14 godzin temu, Tommo napisał:

I tym wpisem właśnie pokazujesz i potwierdzasz, że nie ma sensu dalej o czymkolwiek dyskutować, bo będziesz podobnie jak michoa wywlekał stare animozje które niszczą interakcje słowną w zalążku. Zastanawiam się po co to robisz? Masz z tego satysfakcję? 

więc jak ?? wracamy do tego co było czy tylko ja nie mogę do tego wracać ale Ty już w glorii przepraszającego możesz ??

Założmy jednak wariant optymistyczny że możemy do nich wracać więc jakoś się ustosunkuje do tego co napisałeś -  kurcze jakie "emocje w dyskusji"masz na mysli ??

Jakoś nie przypominam sobie rozmowy face to face  przy których MOGĄ pojawić się emocje . Ale rozmowa na forum ?? Jakie tu masz emocje ?? Może podobne jak kiedy gracze szachowi rozgrywają mecz korespondencyjny 🙂

W MOJEJ OCENIE (napisane wielkimi literami dla podkreślenia) to co wtedy napisałeś wielu ludzi odebrało jako jakieś dziwne wytłumaczenie  nie do końca zgodne z prawdą na zasadzie - odczepcie się

Podkreślam po raz kolejny - to jest moja ocena

ale nikt tego nie raczył dostrzec włącznie z Tobą. A to dlatego, że nie tu leży problem. 

I w tym jedynym zdaniu całkowicie się z Tobą zgadzam . Absolutnie nie w przepraszaniu , niedostrzeganiu it leży problem . O tym problemie gdzie on lezy też wtedy pisałem .

Mógłbym cytując Ciebie napisać że "ale nikt tego nie raczył dostrzec włącznie z Tobą"  🙂

Inni co prawda dostrzegli ale Ty nie 😉

Zrobiłem przerwę, zgodnie z namową kilku osób

Nie zrobiłeś przerwy (kurcze ty chyba sam wierzysz w to co teraz piszesz bo chyba każdy z nas pamięta jak to było poza Tobą )  tylko napisałeś piękny "list pożegnalny"  , brakowało tylko jeszcze jakieś łzawej muzyczki   🙂

Pierwsza spokojna dyskusja i zaczynają się ataki. Nie powiem żeby to mnie jakoś specjalnie zaskoczyło.

Mnie też to nie zaskoczyło . "Stałem sobie z boku " i przyglądałem się tej dyskusji  ale ponieważ ty sam napisałeś

17 godzin temu, Tommo napisał:

Gdyby tak było jak piszesz, wszyscy których wymieniłeś podjęliby jakąkolwiek merytoryczną dyskusję, wymienili argumenty potwierdzające ich odmienną tezę. A jest dokładnie odwrotnie. Rzucenie inwektyw i kończy się rozmowa. 

Ponieważ Konrad wymienił też mnie , poczułem się "wezwany do tablicy" i odpowiedziałem 

Więc zadam kolejny raz to samo pytanie - proszę pokaż mi jakiekolwiek inwektywy które pojawiły się w tej dyskusji

cytat z wikipedi dla uściślenia słowa inwektywa

Cytat

Obelga, inwektywa − obraza słowna wyrażona mową lub pismem, przez przypisanie danej osobie cech negatywnych. Najczęściej wykorzystuje się wyrazy nacechowane emocjonalnie. Gramatycznie najczęściej rzeczownik lub przymiotnik.

Odnosząc się do tego jak i do stwierdzenia którego ozywałeś w stosunku do mnie  (przypomnę - że "wtórowałem" kiedy ktoś "publicznie oskarżał osobę zaufania publicznego

warto zwrócić uwagę na datę

W dniu 25.09.2020 o 14:39, Tommo napisał:

To już ostatni mój post na tym Forum. Chciałbym Wszystkim podziękować za te lata spędzone z Wami. Było burzliwie, było wesoło, niczego nie żałuję. Jednocześnie jeśli komuś swoimi wpisami zrobiłem jakąkolwiek przykrość, to szczerze za to przepraszam.

a tu koleina rzecz . Niestety temat jest zamknięty więc nie da się tego wrzucić jako pełnego cytatu więc muszę to robić tak 

Cytat

Wiesz co kiler będę szczery, dla mnie jesteś wredną gnidą. Ale nie dlatego, że mnie atakujesz ale dlatego, że powtarzasz górnolotne hasła o moralności, gestach i kulturze a sam kiedy np. jonaszko bezpodstawnie posądził mnie o korupcję, sam mu wtórowałeś. Więc nie pie**ol mi więcej o kulturze ok? 

Napisano 8 Listopad 2020

również wato zwrócić uwagę na datę

Jest tu dużo więcej inwektyw za które NIBY przeprosiłeś tylko że ........... powstały długo długo po 🙂

dla wyjaśnienia - kompletnie nie zależy MI (nie wiem jak innym ) na twoich przeprosinach , pokazuje Ci tylko jak działasz - zarzucasz innym to co sam robisz bo gwiazdki które tam są w Twoich wypowiedziach dodała autocenzura na forum a nie Ty a jeśli zaczyna brakować ci argumentów to rzucasz hasła nie mające żadnego pokrycia udając obrażonego

Edited by kiler

Miałem już wg swojej zasady, nie tykaj, co śmierdzi, bo będzie jeszcze bardziej...  nie wracać do tematu ale, skoro piszesz;

Super. Szkoda że przy okazji tobie jak i kilku innym zabrakło elementarnej kultury w rozmowie czyli nie obrażanie współrozmówcy.

Pytam jeszcze raz i tym razem mam nadzieje na odpowiedź, kulturalnego człowieka, osoby publicznej, jak sie sam siebie nazywasz, odpowiedzi. Pokaż gdzie?

dalej,

jako jedyny z tego co pamiętam, wykonałem jest przeprosin wszystkich których obraziłem w emocjach dyskusji, ale nikt tego nie raczył dostrzec włącznie z Tobą. A to dlatego, że nie tu leży problem. 

Nie, nikogo nie przeprosiłeś, zwłaszcza mnie. Co prawda pisałeś, coś o pojednaniu, a z drugiej strony nadal otwierałeś kolejne konta i hejtowałeś. Zapierałeś i zaklinałeś na wszystko, że to nie ty. Nawet jak dostałeś twarde dowody, to się posunąłeś do straszenia mnie, osobą publiczną!  Więc nadal kłamiesz i manipulujesz. Nie będę określał twojej osobowości, bo nie do mnie to należy, nie jestem psychiatrą, pozwolę sobie napisać tylko to; dla mnie, jesteś najmniej wiarygodną osobą na tym forum. 

Z mojej strony to wszystko i tak za dużo poświeciłem ci czasu.

43 minuty temu, kiler napisał:

Ponieważ Konrad wymienił też mnie , poczułem się "wezwany do tablicy" i odpowiedziałem 

szczerze przepraszam 😞 ... 😛

Ponieważ mój wpis w temacie o zakupie motocykla "się wziął i se zniknął"  (nawiasem mówiąc to fajnie bo  fakt że tam ciut naśmieciliśmy ) to tak sobie myślę że akurat ten temat będzie odpowiedni do kontynuacji  😉

W dniu 21.02.2021 o 14:35, Tommo napisał:

Jednocześnie taki mongoł i spółka w każdym temacie, niezależnie co bym nie napisał, dalej we mnie walą.

W dniu 21.02.2021 o 14:35, Tommo napisał:

Kto nie toleruje moich wpisów, może je zablokować. Powiedział już Wam IZO,  trwa to 30 sec.  

A więc napisze to czego może nie wiesz , albo sobie nie wyobrażasz  - Ty również możesz dodać tych wszystkich którzy Ciebie "atakują"  do ignorowanych 

Ale lepiej oczywiście dawać innym dobre rady niż się samemu do nich zastosować  🙂

lepiej płakać że dostaje 20 minusów dziennie niż pomyśleć dlaczego je dostaje 😉

9 godzin temu, kiler napisał:

A więc napisze to czego może nie wiesz , albo sobie nie wyobrażasz  - Ty również możesz dodać tych wszystkich którzy Ciebie "atakują"  do ignorowanych 

Ale lepiej oczywiście dawać innym dobre rady niż się samemu do nich zastosować  🙂

Nie za bardzo mogę bo sam widzisz, że muszę reagować i prostować kłamstewka jakie z lubością o mnie tu piszesz.

Ale ok. pójdę na to ale najpierw dam Ci zadanie. Znajdź choćby jeden mój wpis, kiedy kogoś atakuję personalnie za to, że napisał coś, co mi się nie podoba. Wyłączając sytuację kiedy reaguję na atak w moją stronę. Czyli coś co sie dzieje nagminnie tylko w drugą stronę. Jak ci się uda, (a w tym jesteś bardzo dobry), zrobię jak mi podpowiadasz. Tak z ostatniego miesiąca powiedzmy.

Audi Sport

3 godziny temu, Tommo napisał:

Nie za bardzo mogę bo sam widzisz, że muszę reagować i prostować kłamstewka jakie z lubością o mnie tu piszesz.

Właśnie to co napisałeś tu jest kłamstwem 😉

A jeśli chcesz "pociągnąć" temat o momencie obrotowym - zapraszam do dalszej dyskusji  😉

Ale ok . Możesz sobie być czujny jak chrabąszcz - nikt Ci tego nie zabroni . MOŻE da się to wyleczyć poza zakładem zamkniętym 😉

3 godziny temu, Tommo napisał:

Znajdź choćby jeden mój wpis, kiedy kogoś atakuję personalnie za to, że napisał coś, co mi się nie podoba.

Daleko nie trzeba szukać - oskarżałeś mnie o "wtórowanie" kiedy powstał temat  korupcji . napisałem wtedy - pokaż mi ten wpis gdzie jak komukolwiek "wtóruje"  . Udałeś że nie przeczytałeś , albo umknęło Ci gdzieś w natłoku bardzo ważnych spraw lub w nerwach kiedy byleś strasznie zestresowany   😉

Może nie jest to z ostatniego miesiąca ale też nie jest to z przed powiedzmy lat 10 😉

7 minut temu, kiler napisał:

Jesteś klasycznym przykładem kiedy złapią złodzieja za rękę, ten powie że to nie jego ręka. 

9 minut temu, kiler napisał:

A jeśli chcesz "pociągnąć" temat o momencie obrotowym - zapraszam do dalszej dyskusji  😉

A już się poduczyłeś trochę?

12 minut temu, kiler napisał:

Daleko nie trzeba szukać - oskarżałeś mnie o "wtórowanie" kiedy powstał temat  korupcji . napisałem wtedy - pokaż mi ten wpis gdzie jak komukolwiek "wtóruje"  . Udałeś że nie przeczytałeś , albo umknęło Ci gdzieś w natłoku bardzo ważnych spraw lub w nerwach kiedy byleś strasznie zestresowany   😉

Może nie jest to z ostatniego miesiąca ale też nie jest to z przed powiedzmy lat 10 😉

To nie tylko ja zauważyłem.

"Killer ty nie stoisz z boku, widać że się tylko czaisz na dogodny moment żeby się przyjebać do Tommo, sorry jeśli tak nie jest, ale tak to wygląda z boku niestety. "

Audi Sport

W dniu 20.01.2021 o 12:10, konrad1f napisał:

szczerze przepraszam 😞 ... 😛

Spoko, ale ja sie nie gniewam !  🤣

🙂

5 godzin temu, Tommo napisał:

To nie tylko ja zauważyłem.

"Killer ty nie stoisz z boku, widać że się tylko czaisz na dogodny moment żeby się przyjebać do Tommo, sorry jeśli tak nie jest, ale tak to wygląda z boku niestety. "

Kurcze Tommo ty chyba brałeś lekcje u naszych polityków bo masz kapitalne zdolności odpowiadania zupełnie nie w temacie a udawania że jestem zajebisty i odpowiadam na temat

Powtórze więc

napisałeś

10 godzin temu, Tommo napisał:

Znajdź choćby jeden mój wpis, kiedy kogoś atakuję personalnie za to, że napisał coś, co mi się nie podoba.

odpowiedziałem Ci

6 godzin temu, kiler napisał:

Może nie jest to z ostatniego miesiąca ale też nie jest to z przed powiedzmy lat 10

a ty mi na to że "szukam momentu żeby się przy........

prosiłeś o przykład . pokazałem na tacy . nawet nie umiesz na niego odpowiedzieć

6 godzin temu, Tommo napisał:

Jesteś klasycznym przykładem kiedy złapią złodzieja za rękę, ten powie że to nie jego ręka. 

6 godzin temu, kiler napisał:

A jeśli chcesz "pociągnąć" temat o momencie obrotowym - zapraszam do dalszej dyskusji 

6 godzin temu, Tommo napisał:

A już się poduczyłeś trochę?

Tak jak napisałem wcześniej - chcesz się ośmieszyć - pociągnij dalej temat to pokaże Ci jak w  rzeczywistości niewiele wiedziałeś a dopiero po wszystkim jakiego zacząłeś zgrywać fachowca .

Jeśli uważasz że jest ci potrzebne kolejne ośmieszenie - zapraszam 🙂

Kiedyś Agnes napisała, że jesteś cholernie ciężki w dyskusji. O tak, podpisuję się pod tym wszystkim kończynami.

Stary... prosiłem o wskazanie przypadku kiedy kogoś atakuję a nie kiedy się bronię. To o czym mówisz było obroną przed perfidnym pomówieniem. Tak, powiedział to mongol a ty ochoczo dołączyłeś do nawalanki na mnie mimo, że bozoo sam przyznał, że to poniżej pasa było. Formalnie tego nie powiedziałeś, realnie trzymałeś stronę Mongoła. Dla mnie to dokładnie to samo. Dla Ciebie liczy się tylko jedno. Żeby mi doebać kiedy tylko się da. Nawet kiedy trzeba perfidnie kłamać i wymyślać.

Kończę już definitywnie dyskusję z Tobą. 

Bez odbioru.

Edited by Tommo

Audi Sport

Kurcze jak ja się cieszę że kończysz dyskusje 😉

Nie znoszę polityków ludzi i do nich podobnych

Godzinę temu, Tommo napisał:

To o czym mówisz było obroną przed perfidnym pomówieniem. Tak, powiedział to mongol a ty ochoczo dołączyłeś do nawalanki na mnie mimo, że bozoo sam przyznał, że to poniżej pasa było.

Formalnie tego nie powiedziałeś, realnie trzymałeś stronę Mongoła.

AAAA ponieważ ja mam dobrą pamięć to przypomnę Ci że ja wtedy jakoś bardzo się nie odzywałem 😉

Możesz jedynie domniemywać że milcząco trzymałem stronę kogokolwiek 😉

A fala śmiechu się wylała kiedy rzuciłeś hasła o "szkalowaniu osoby zaufania publicznego "  😉  i prawnikach 😉

Wtedy fakt  - myślałem że padnę na plecy i tak będę leżeć 🙂 i  owszem   wtedy trzymałem stronę ludzi normalnych a nie ...... niezbyt mądrych (tak niestety muszę pisać "dyplomatycznie"  - moderacja nie śpi 😉  )

Edited by kiler