Skocz do zawartości

TET dla seniora...bez topienia i zabawy w piaskownicy


adamg24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...wiam

kończę z pracą....(nie dosłownie)....ze smutkiem przechodzę już za kilka dni na emeryturę...

.w połowie września planuję wypad (Africa Twin) przed siebie...myślę o Rumuni, może Montenegro, Albania

poszukuję plików GPX dla seniora coby moto nie topić i często się nie przewracać,...... ale żeby dupę potrzęsło i krajobraz był przedni

macie jakieś trasy?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, trasy TET ściągniesz tu:

https://transeurotrail.org/romania/#2.22/53.69/6.35

 

TET z założenia jest dla "seniora"  🙂   generalnie proste trasy.

Rumuński TET sam z chęcią bym przejechał.

 

p.s.

Forum Afryki Twin osobiście nie polecam...

Edytowane przez motif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motif...troche zapomniałem o tej stronie, chociaż ściągnąłem sobie tą aplikacje na telefon wraz z mapami, przez to, że nie korzystałem z tej aplikacji zastanawiam się czy kolory tych tras mają znaczenie jeżeli chodzi o trudność, czy tylko określają odrębną trasę w danym regionie

 co do forum AT to pozyskałem informację  o ciekawej aplikacji do pobrania (płatna) z trasami

https://www.carpathian2wheelsguide.com/mobile-apps/

rozgryzam to

we wrześniu jadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o ty myślę...spodziewałem się również odpowiedzi Forumowiczów obym nie planował trasy, bo szlabanów nie otworzą....należy wszystkiego się spodziewać....w takich sytuacjach pozostaje Polska ze swoimi ciekawymi zakątkami  krajobrazu ...czyli morze góry i mazury...lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aplikacji TET pobierasz mapy - Trasy TET, są podzielone na kraje, klikając na Ciebie interesujący otwiera sie mapa z zaznaczonymi śladami, musisz ją jednak otworzyć w nawigacji (alikacja pyta się o wskazanie aplikacji) , ja korzystam z Locus map.....

tyle ode mnie uczę się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...