Skocz do zawartości

Honda cb 600 pc34 stukanie klilanie cykanie


ka9roll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam mały problem, bede wdzieczny jezeli mnie nakierujecie.

Czyscilem i regulowalem gazniki - ladnie wkreca sie na obroty, w miare ladnie schodzi z nich, obroty jalowe lekko faluja (moze to przez prowizoryczny zbiornik). Zsynchronizowane, sruby mieszanki w zakresie 1,75-2 obroty. Otoz:

Po regulacji pracuje lepiej niz wczesniej jednak zaczal byc slyszalny pewien dzwiek slyszalny tylko na jalowych obrotach PO DODANIU GAZU I ZEJSCIU NA JALOWE. Tak jakby "klikanie", obijanie sie czegos o cos. 

Dzwiek slychac na pewno po prawej stronie silnika, jakby spod pokrywy zaworow (przynajmniej tak by sie wydawalo). Wczesniej rowniez cos podobnego wystepowalo, jednak tylko na zimnym silniku.

Pytanie brzmi czy powinienem szukac przyczyny w zlej regulacji gaznikow, niewyregulowanych zaworow (bo nie regulowalem przed ustawianiem gaznikow), rozrzadzie, czy moze odzywa sie (oby nie) panewa? 

Za glupie pytania przepraszam, raczkuje.

Edytowane przez ka9roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z diagnozowaniem przez telefon 🙂

Panewki to ja tam żadnej nie słyszę...

Odglosy które idzie wyłapać wskazują na potrzebę zajrzenia do rozrządu. A skoro nigdy nie było zaglądane przez Ciebie to tym bardziej.

Regulacja gaźnika ni jak się do tego ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...