Jump to content
MaxStone

Też się pochwalę

Recommended Posts

W dniu 1.01.2021 o 14:06, MaxStone napisał:

Na to tyrałem cały sezon motocyklowy u Niemca.imageproxy.php?img=&key=a5944190fced512c Jest wymarzony HD Heritage Softail. A miała być Honda vtx 1800. I jakie wrażenia? Ano HD nie skręca i nie hamuje. Tak mówią i tak jest. Do tego niechętnie jeździ po leśnych drogach. Siedzenie na zbiorniku oleju też czasem daje się we znaki, zwłaszcza w korkach. Ale za to ma odejście i dźwięk. No i to HD. Niestety na stacjach benzynowych ludzie nie mają w oczach podziwu tylko zawiść. "Skunt un wzion na to pinionszki. Ukrat, kradziej jeden"... Teraz zbieram na drugie moto, jakiś lżejszy klasyk. Taki motór "na ryby i na grzyby". Podoba mi się nowa Jawa 300 cl, ale cena odstrasza. Pewno skończy się na Kawasaki W800. Spróbuję wrzucić jakieś zdjęcia, ale nie wiem, czy nie będą za duże... Pzdr. LwG.

Już kolegę lubię 😉 bo ma motocykl lepszy od auta hi hi podobnie jak ja 😉 na pewno młodszy 

W dniu 5.01.2021 o 13:14, Agnes85 napisał:

Już kolegę lubię 😉 bo ma motocykl lepszy od auta hi hi podobnie jak ja 😉 na pewno młodszy 

A bo Twoje auto pewnie stoi na parkingu, a Ty kradniesz wóz partnera! 😛

Auta wolę stare. Wprawdzie Lancia idzie pod młotek, bo nie mam kiedy nią jeździć, ale na pewno następne też będzie pełnoletnie. A Citroen ma u mnie dożywocie.

W dniu 6.01.2021 o 15:19, Damian85 napisał:

A bo Twoje auto pewnie stoi na parkingu, a Ty kradniesz wóz partnera! 😛

Nieee,  bo...niechętnie daje 🤫 mówi że coś popsuje 😅🤭 ale nie ukrywam że zaczyna brakować mi nocy w tym polo...skoro przesiadam się z foodtrack'a i odnoszę wrażenie że polo zapier...to jest już źle 😁😅😉

W dniu 6.01.2021 o 21:23, MaxStone napisał:

Auta wolę stare. Wprawdzie Lancia idzie pod młotek, bo nie mam kiedy nią jeździć, ale na pewno następne też będzie pełnoletnie. A Citroen ma u mnie dożywocie.

A cytryna Ci się nie psuje?  Przyznam szczerze że miałam rocznik 2006 peugeota i ciągle coś...wrrr 

Prede wszystkim jak stara jest ta Cytryna, bo jezeli BL 11 / 15 to moze miec pewne problemy. 🙂

9 godzin temu, Agnes85 napisał:

ale nie ukrywam że zaczyna brakować mi nocy w tym polo...skoro przesiadam się z foodtrack'a i odnoszę wrażenie że polo zapier...to jest już źle 😁😅😉

Szanowna Pani Agnieszko,

uważam, że jednak jest zajebiście! Jazda foodtrackiem tak zabużyła Twoją percepcję, że Polo jest wystarczające. W sumie wszystko to subiektywna sprawa.

Jak zmienisz Foodtracka na jakąś rakietę, to wtedy poczujesz, że Ci czegoś brakuje i to będzie odpowiedni moment na zmiany!

9 godzin temu, Agnes85 napisał:

ale nie ukrywam że zaczyna brakować mi nocy w tym polo..

ale że jak, spisz w nim czy może, może,... coś może ale w polo?😁

11 godzin temu, Damian85 napisał:

Szanowna Pani Agnieszko,

uważam, że jednak jest zajebiście! Jazda foodtrackiem tak zabużyła Twoją percepcję, że Polo jest wystarczające. W sumie wszystko to subiektywna sprawa.

Jak zmienisz Foodtracka na jakąś rakietę, to wtedy poczujesz, że Ci czegoś brakuje i to będzie odpowiedni moment na zmiany!

Zawsze jest  zajebiscie 😁 jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 😉

11 godzin temu, jonaszko napisał:

ale że jak, spisz w nim czy może, może,... coś może ale w polo?😁

Sorki...pisanie na telefonie to nie dobra rzecz a fuj....spokojnie koledzy jeszcze mam dach nad głową i nocować w aucie nie muszę 🙃

W dniu 6.01.2021 o 21:23, MaxStone napisał:

Auta wolę stare.

Przydałoby się zdefiniować co oznacza pojęcie "stare auto" - to bardzo subiektywna sprawa.

Dla jednego 10-letnie auto będzie jeszcze całkiem świeże, dla innego 6-letni samochód to już coś, czego trzeba się pozbyć.

@Agnes85, piszesz, że masz starą polówkę, czy to oznacza więcej niż 10 lat? Z tego co pisałaś o swoim poprzednim stylu życia, to nie zdziwiłbym się, gdyby Twoja polówka miała kilka lat. 😄

Cytrynka już kilka razy zawiozła mnie do DE. Wymieniam tylko części eksploatacyjne. Od tego roku ma 25 lat. Lancia Kappa coupe 2.0t ma 24 lata, ale jak to Włoszka, jedynie ładnie wygląda. Idzie pod młotek i kupuję E39 w benzynie. Okolice 2000 roku, więc też niezbyt świeże. Ale ma być na wypasie. 

3 godziny temu, MaxStone napisał:

kupuję E39 w benzynie. Okolice 2000 roku, więc też niezbyt świeże. Ale ma być na wypasie. 

Gdy byłem małym smrodem, to okropnie podobało mi się E39, w zieleni, w czarnych skórach i klasycznym drewnem w środku.

W dniu 9.01.2021 o 09:04, Damian85 napisał:

Przydałoby się zdefiniować co oznacza pojęcie "stare auto" - to bardzo subiektywna sprawa.

Dla jednego 10-letnie auto będzie jeszcze całkiem świeże, dla innego 6-letni samochód to już coś, czego trzeba się pozbyć.

@Agnes85, piszesz, że masz starą polówkę, czy to oznacza więcej niż 10 lat? Z tego co pisałaś o swoim poprzednim stylu życia, to nie zdziwiłbym się, gdyby Twoja polówka miała kilka lat. 😄

Tak więc dla mnie auto 

15 lat i wzwyż- wehikuł czasu 

10lat-15 - stare auto

5-10 - nowe

Do 5 lat świeżynka 

Jak słusznie zauważyłeś to były stare czasy 😉  polówka jest stara ( przy granicy z wehikułem ) ale chyba zmienię na cokolwiek szybszego 🤫😉

W dniu 12.01.2021 o 10:11, Agnes85 napisał:

Tak więc dla mnie auto 

15 lat i wzwyż- wehikuł czasu 

10lat-15 - stare auto

5-10 - nowe

Do 5 lat świeżynka 

Jak słusznie zauważyłeś to były stare czasy 😉  polówka jest stara ( przy granicy z wehikułem ) ale chyba zmienię na cokolwiek szybszego 🤫😉

Polecam też coś, co ma trochę więcej masy - żebyś nie została zmieciona i zmiażdżona, jak Cię jakiś wariat na drodze trafi.

Lubię stare auta, ale takimi na codzień wolałbym nie jeździć. Jak w auto z lat 90 coś strzeli, to raczej kaplica.

14 godzin temu, Damian85 napisał:

Polecam też coś, co ma trochę więcej masy - żebyś nie została zmieciona i zmiażdżona, jak Cię jakiś wariat na drodze trafi.

Lubię stare auta, ale takimi na codzień wolałbym nie jeździć. Jak w auto z lat 90 coś strzeli, to raczej kaplica.

Dziękuję za troskę 🤗 

Fakt, kiedy załapałam gumę w ducato (foodtruck) oj...ciężko było znaleźć odpowiedni rozmiar...Ale ogólnie to odpukać poza wymianą akumulatora i oczywiście spraw tzw.bieżących  nic się nie dzieje. Kochane auto 😉😁