Skocz do zawartości

Też się pochwalę


MaxStone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2021 o 15:19, Damian85 napisał:

A bo Twoje auto pewnie stoi na parkingu, a Ty kradniesz wóz partnera! 😛

Nieee,  bo...niechętnie daje 🤫 mówi że coś popsuje 😅🤭 ale nie ukrywam że zaczyna brakować mi nocy w tym polo...skoro przesiadam się z foodtrack'a i odnoszę wrażenie że polo zapier...to jest już źle 😁😅😉

W dniu 6.01.2021 o 21:23, MaxStone napisał:

Auta wolę stare. Wprawdzie Lancia idzie pod młotek, bo nie mam kiedy nią jeździć, ale na pewno następne też będzie pełnoletnie. A Citroen ma u mnie dożywocie.

A cytryna Ci się nie psuje?  Przyznam szczerze że miałam rocznik 2006 peugeota i ciągle coś...wrrr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Agnes85 napisał:

ale nie ukrywam że zaczyna brakować mi nocy w tym polo...skoro przesiadam się z foodtrack'a i odnoszę wrażenie że polo zapier...to jest już źle 😁😅😉

Szanowna Pani Agnieszko,

uważam, że jednak jest zajebiście! Jazda foodtrackiem tak zabużyła Twoją percepcję, że Polo jest wystarczające. W sumie wszystko to subiektywna sprawa.

Jak zmienisz Foodtracka na jakąś rakietę, to wtedy poczujesz, że Ci czegoś brakuje i to będzie odpowiedni moment na zmiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Damian85 napisał:

Szanowna Pani Agnieszko,

uważam, że jednak jest zajebiście! Jazda foodtrackiem tak zabużyła Twoją percepcję, że Polo jest wystarczające. W sumie wszystko to subiektywna sprawa.

Jak zmienisz Foodtracka na jakąś rakietę, to wtedy poczujesz, że Ci czegoś brakuje i to będzie odpowiedni moment na zmiany!

Zawsze jest  zajebiscie 😁 jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 😉

11 godzin temu, jonaszko napisał:

ale że jak, spisz w nim czy może, może,... coś może ale w polo?😁

Sorki...pisanie na telefonie to nie dobra rzecz a fuj....spokojnie koledzy jeszcze mam dach nad głową i nocować w aucie nie muszę 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 21:23, MaxStone napisał:

Auta wolę stare.

Przydałoby się zdefiniować co oznacza pojęcie "stare auto" - to bardzo subiektywna sprawa.

Dla jednego 10-letnie auto będzie jeszcze całkiem świeże, dla innego 6-letni samochód to już coś, czego trzeba się pozbyć.

@Agnes85, piszesz, że masz starą polówkę, czy to oznacza więcej niż 10 lat? Z tego co pisałaś o swoim poprzednim stylu życia, to nie zdziwiłbym się, gdyby Twoja polówka miała kilka lat. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrynka już kilka razy zawiozła mnie do DE. Wymieniam tylko części eksploatacyjne. Od tego roku ma 25 lat. Lancia Kappa coupe 2.0t ma 24 lata, ale jak to Włoszka, jedynie ładnie wygląda. Idzie pod młotek i kupuję E39 w benzynie. Okolice 2000 roku, więc też niezbyt świeże. Ale ma być na wypasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaxStone napisał:

kupuję E39 w benzynie. Okolice 2000 roku, więc też niezbyt świeże. Ale ma być na wypasie. 

Gdy byłem małym smrodem, to okropnie podobało mi się E39, w zieleni, w czarnych skórach i klasycznym drewnem w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 09:04, Damian85 napisał:

Przydałoby się zdefiniować co oznacza pojęcie "stare auto" - to bardzo subiektywna sprawa.

Dla jednego 10-letnie auto będzie jeszcze całkiem świeże, dla innego 6-letni samochód to już coś, czego trzeba się pozbyć.

@Agnes85, piszesz, że masz starą polówkę, czy to oznacza więcej niż 10 lat? Z tego co pisałaś o swoim poprzednim stylu życia, to nie zdziwiłbym się, gdyby Twoja polówka miała kilka lat. 😄

Tak więc dla mnie auto 

15 lat i wzwyż- wehikuł czasu 

10lat-15 - stare auto

5-10 - nowe

Do 5 lat świeżynka 

Jak słusznie zauważyłeś to były stare czasy 😉  polówka jest stara ( przy granicy z wehikułem ) ale chyba zmienię na cokolwiek szybszego 🤫😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 10:11, Agnes85 napisał:

Tak więc dla mnie auto 

15 lat i wzwyż- wehikuł czasu 

10lat-15 - stare auto

5-10 - nowe

Do 5 lat świeżynka 

Jak słusznie zauważyłeś to były stare czasy 😉  polówka jest stara ( przy granicy z wehikułem ) ale chyba zmienię na cokolwiek szybszego 🤫😉

 

Polecam też coś, co ma trochę więcej masy - żebyś nie została zmieciona i zmiażdżona, jak Cię jakiś wariat na drodze trafi.

Lubię stare auta, ale takimi na codzień wolałbym nie jeździć. Jak w auto z lat 90 coś strzeli, to raczej kaplica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Damian85 napisał:

Polecam też coś, co ma trochę więcej masy - żebyś nie została zmieciona i zmiażdżona, jak Cię jakiś wariat na drodze trafi.

Lubię stare auta, ale takimi na codzień wolałbym nie jeździć. Jak w auto z lat 90 coś strzeli, to raczej kaplica.

Dziękuję za troskę 🤗 

Fakt, kiedy załapałam gumę w ducato (foodtruck) oj...ciężko było znaleźć odpowiedni rozmiar...Ale ogólnie to odpukać poza wymianą akumulatora i oczywiście spraw tzw.bieżących  nic się nie dzieje. Kochane auto 😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare auto to nic strasznego. Wtedy robili inaczej, solidniej. Oczywiście są wyjątki jak moja Lancia. Ale ogólnie "jak dbasz tak masz". Citroen AX ma 25 lat i wszystko sam w nim robię. A dużo robić nie muszę. Wymieniam olej, klocki, rozrząd i jeżdżę. Na wiosnę regulacja zaworów i wymiana filtrów. Może czyszczenie zbiornika paliwa. I może kolejne moto. Ducati monster 1000 albo 1000 sport classic. Zależy od finansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaxStone napisał:

Stare auto to nic strasznego. Wtedy robili inaczej, solidniej.  

Też tak myślę, że były solidniejsze. 

Cytat

 

 I może kolejne moto. Ducati monster 1000 albo 1000 sport classic. Zależy od finansów.

Co do Moto oczywiście kupuj co Ci się podoba ja na ducati bym się nie zdecydowała,  kolega ma i boi się jechać dalej w trasę bo ciągle coś tam się psuje. Temat już był poruszany być może to tylko jego pech 😁 ale każde  Ducati ładnie wygląda 😉

Mi się bardzo honda vfr podoba 🙂 zarówno starsza 800 a o nowej 1200F nawet nie myślę...ale ja to trochę za niska jestem...

Damian85 - wykrakałeś wczoraj przydzwonił we mnie z impetem facet oplem...na szczęście ja i dziecko bez żadnych obrażeń. Ja nie wiem, korek jak cholera ulica jedna z głównych w Poznaniu , ciągle prosta i do takich rzeczy dochodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...