Skocz do zawartości

Wyciek plynu chlodniczego


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2020 o 20:42, grizzli napisał:

Napisz o efektach. Najwyżej wrócimy do tematu.

Wymieniłem korek koszt 11Zł oczywiscie podróbka bo orginał jakos 130 zl jesli dobrze pamietam ale dziala juz niema wycieku to bylo to wielkie dzieki i mam pytanko z ciekawosci ile dales za swój korek i jak dlugo na nim jezdzisz bo ciekawi mnie czy ta podróbka dlugo wytrzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukituki9 napisał:

Wymieniłem korek koszt 11Zł oczywiscie podróbka bo orginał jakos 130 zl jesli dobrze pamietam ale dziala juz niema wycieku to bylo to wielkie dzieki i mam pytanko z ciekawosci ile dales za swój korek i jak dlugo na nim jezdzisz bo ciekawi mnie czy ta podróbka dlugo wytrzyma 

Nie wymieniałem, tylko dwukrotnie i solidnie wygotowałem go w wodzie z octem, żeby pozbyć się kamienia.I pomogło. Ale zamienniki też się sprawują. Do tego można korek dopasować z niektórych starszych, japońskich aut. Trzeba poszukać info w necie.

Korek załazi kamieniem głównie dlatego, ze do rozcieńczania koncentratu mechanicy używają zwyklej wody. A musi być woda destylowana, choć z jej jakością bywa różnie (moim zdaniem). Dlatego lepiej kupić gotowy płyn. Ja akurat zalałem prestonem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest zwykły korek z ciśnieniem 1.1 pasujący od chłodnicy z każdego auta, które ma chłodnicę z korkiem. Ja do swojej Hondy kupowałem Vernet o symbolu RC0027 za całe 10 zł i pasuje idealnie. No i plus taki, że to Vernet a nie jakaś podróbka noname.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...