Jump to content
Sign in to follow this  
AgataSkr

Prezent

Recommended Posts

Witam, mam problem z prezentem pod choinkę dla mojego męża. Będzie się tylko cieszył jeśli dostanie coś do motocykla. Jeździ teraz Suzuki GSX-R 1000 k5. Bardzo proszę o pomoc.

Edited by AgataSkr

Hehe, z tą oponą to nie taji głupi pomysł. 😄

Ja bym proponował jakieś motocyklowe szkolenie lub wykupienie *jazdy po torze*. : )

Ewentualnie jakaś książeczka o motÓrach. ; )

Wykupienie jazdy po torze może się okazać zgubienne dla przyszłości waszej rodzinnej kasy 🙂

Ale fakt. Pomysł na prezent świetny. 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

jak ma litra to myślę że już nic więcej poza dobrym seksem mu niepotrzebne

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

8 godzin temu, AgataSkr napisał:

Witam, mam problem z prezentem pod choinkę dla mojego męża. Będzie się tylko cieszył jeśli dostanie coś do motocykla. Jeździ teraz Suzuki GSX-R 1000 k5. Bardzo proszę o pomoc.

Ja dostalem komplet opon (w sumie to dopiero dostane).

to bardzo fajny prezent ale problem w tym, ze dobor opon jest trudny dla osoby ktora nie wie “gdzie pytac”

Kwestia tez budzetu. 200pln czy 700 robi wielka roznice roznice. 

Edited by Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

7 godzin temu, ernestZL napisał:

Wykupienie jazdy po torze może się okazać zgubienne dla przyszłości waszej rodzinnej kasy 🙂

Ale fakt. Pomysł na prezent świetny. 

O to to to...Ja poproszę o taki prezent mojego zobaczymy co to będzie...hi hi

Powiem żeby połączył z urodzinami walentynkami i imieninami jak będzie za drogo 😁 i cały rok z głowy będzie miał i nie będzie musiał dat pamiętać 😉

Kup mu różowy kask. Jak zapyta o kolor, to powiedz, że to dla ciebie, żeby już nie musiał samotnie jeździć.

O to to to...Ja poproszę o taki prezent mojego zobaczymy co to będzie...hi hi
Powiem żeby połączył z urodzinami walentynkami i imieninami jak będzie za drogo i cały rok z głowy będzie miał i nie będzie musiał dat pamiętać
Sobie jeszcze cichcem dzień kobiet zostawiłaś tak więc spokoju zazna tylko do marca.

29 minut temu, bozoo napisał:

Sobie jeszcze cichcem dzień kobiet zostawiłaś tak więc spokoju zazna tylko do marca.

Ha ha nie...bo ja urodziny z dniem kobiet świetuje 😋😋😋

Godzinę temu, PiotrEm napisał:

Kup mu różowy kask. Jak zapyta o kolor, to powiedz, że to dla ciebie, żeby już nie musiał samotnie jeździć.

Tia...przeszczęśliwy będzie 😉

Guest Magda.Olech

A może coś w drugą stronę np. wygodny fotel, to będzie więcej czasu w domu spędzał, a Ty zyskasz fajny mebel w domu 😄 Ja ma taki plan 😋

Edited by Magda.Olech
spam usunięty

jakby to ująć... czekałem. prymitywizm tego spamu aż boli - albo autor takiego wątku "odkrywa doskonałe rozwiązanie" i postanawia się podzielić linkiem do sklepu, albo z kolejnego konta "doradza" z linkiem oczywiście

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

Hehe, jeszua wyskoczył jak Milicjant zza krzaka - "Mam Cię, niecny obywatelu! Pokażcie domumenciki!". 😄

PS możliwe, że szykuje się tutaj jakiś szeptany marketing na święta, ale... jaka jest pewność obywatelu? ; ) 

Edited by Damian85

sorki, post przed moim został automatycznie ukryty po zbanowaniu spammera. teraz powinno być jasne  😛

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

sorki, post przed moim został automatycznie ukryty po zbanowaniu spammera. teraz powinno być jasne 
jsz
To nie dowiemy się jaki to jest ten zajebisty pomysł na prezent?
:(