Skocz do zawartości

Honda cb 600 hornet pc34 dysza wolnych obrotów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Dopiero co sie tu pojawiłem, a przychodze z pytaniem mam nadzieje że prostym.

Jaka dysza wolnych obrotów pojawiła się w gaźnikach do horneta z tytułu? 

Znalazłem bardzo podobne wizualnie na różnych stronach ale nie wiem jaką wybrać..

Przy próbie odkrecenia sie połamała a nie mam pojęcia jak ją rozpoznać. Żadnego datasheeta nie mogę znaleźć. Moglibyście pomóc niedoświadczonemu? Byłbym wdzięczny.. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zielorz napisał:

Gdzie z tyłu ? Możesz to jaśniej określić ?

Napisalem "z tytulu", jezeli o to Ci chodzilo. Moto to honda cb 600 pc34 (2000r)

5 godzin temu, Adam M. napisał:

Jak mogles polamac dysze wykrecajac ja z gaznika?

Odkrecalem najwidoczniej "niedelikatnie", jednak nie mialem innej mozliwosci, poniewaz nie dawala za wygrana pare minut. 

 

Wiesz moze jak rozwiazac sprawe? Jedyne na co sensownego natrafilem to zestaw naprawczy z kompletem dysz, srubek, sprezynek, uszczelek. Chcialbym znalezc sama dysze, poniewaz sa tansze niz caly zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zielorz napisał:

Jak to człowiek się w szpitalu uwstecznia 😛https://mike.larsson.pl/pl/category/10412051012/article/368591/ z tego co pamiętam dokładnie taka.

Dziekuje za podpowiedzi i zycze zdrowia!

 

 

Dysza która wskazal kolega wyżej to N424-21 [40]. Czy ktoś moglby potwierdzic poprawnosc rozmiaru? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość to wejdź sobie na https://www.bike-parts-honda.com i tutaj wszystko ładnie znajdziesz. Albo ściągnij sobie coś takiego jak MotoData w PDF, tam masz wszystkie dane każdego motocykla.

Dysza wolnych obrotów w Hornecie ma rozmiar 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...