Skocz do zawartości

Tor Poznań mój on board


Rekomendowane odpowiedzi

Zafundowałem sobie urodzinowy prezent na TPTD w ostatnią niedzielę. Pogoda dopisała aż nadto. Zabawy miałem co niemiara. Jestem mega szczęśliwy z tego udziału.

Jak kogoś interesuje, może obejrzeć. Oczywiście wszelkie uwagi mile widziane (kiler możesz się wyżyć, pozwalam 😎).

 

  • Lubię to! 1

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki jazdy to się nie wypowiadam bo się nie znam ale...jak no jak będąc w Poznaniu nie wpadłeś na kawę...?! Focha mam 😉 albo jak nie kawa to mogłam się karnąć chociaż nooooo😏

A to auto co za 50zł mogłam mieć...hm...to byłby interes życia hi hi

Super, fajnie że możesz robić to co lubisz i to robisz  🙂 gratki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko...sorry za bardzo byś mnie rozpraszała swoja obecnością 😉

Mówiłaś że cię nie interesują takie klimaty?

Ok. Biję się w pierś. Wyjazd trochę na wariata i spontaniczny. Następnym razem będę pamiętał 😊

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ernestZL napisał:

Czas to mało mi mówi jeśli chodzi o auta. Bardziej Twoje odczucia. Było na maxa czy raczej takie kręcenie się po torze żeby nie przesadzić?

Zawsze daję z siebie wszystko na torze. Nie umiem jeździć na pół gwizdka. Pod koniec były jeszcze dwie sesje, opony śmietnik, postanowiłem że pojeżdżę sobie spokojnie i dla funu. Nie dało rady. Uciekłem wcześniej żeby dojechać do domu. Co do czasu, jest całkiem dobry. Rezerwy sa na pewno. Miałem problem z gotującym się płynem hamulcowym. Tor Poznań jest mega obiektem. Jest techniczny i trzeba przełamać strach bo można nieźle wydzwonić. Wróciłem półżywy.

Ty Ernest chyba motocyklem byłeś na TP? Jakie czasy kręciłeś?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie ekspert w temacie jazdy autem po torze ale coś tam na Poznaniu jeździłem moto. Człowiek zauważa to co sam mógł poprawić i to co ja widzę to wyjście na prostą startową. Tu możesz spokojnie pojechać szybciej. Wejście w dużą patelnie również. No i bardziej atakować szczyty zakrętów.

Ogólnie to zazdroszczę. Mega zabawa. Nie mam obecnie czym takiego wypadu zaliczyć. Może po nowym roku coś się ostanie na zakup jakiegoś grata.

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kiler napisał:

Ale już nie miałeś problemów z oponami i zawieszeniem ?? 🙂 

 

Raz zagotował mi się płyn hamulcowy i jak zobaczysz na filmiku musiałem chyba trzy razy na okrążeniu wyłączać kontrolę stabilizacji jazdy, która sama się załącza po przekroczeniu 160 km/h a w zakrętach przeszkadza. Poza tym auto super pancerne, nic się nie dzieje. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...