Skocz do zawartości

Gruzja 2021


tirey93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przeklajam moją wiadomość z grupy motocyklowych podróżników na fb. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do kontaktu. 

Nie ukrywam że wskazany(a wręcz wymagany) jest dostęp do messengera ponieważ utworzyłem tam wspólną grupę dla zainteresowanych - łatwiej jest się komunikować kiedy wszystko jest w jednym miejscu dostępne dla wszystkich chętnych. Dla sceptyków mam odpowiedź - to nic trudnego, jeśli cenicie sobie anonimowość możecie utworzyć fake konto bez podawania nazwiska, liczy się tylko dostęp do messengera.

A poniżej wiadomość:

image.png.d462d5316afc63e9b8f6a0e9aa8811d2.png

 

W razie wstępnych pytań chętnie odpowiem tu. Namiary do mnie na fb podam na pw.

Rzadko tu wbijam więc możliwe że nie odpowiem od razu. Proszę o cierpliwość 😜

Edytowane przez tirey93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na chwilę obecną granice lądowe w Gruzji są zamknięte więc można sobie tylko poważyć o wyjeździe.

Prawie wszystkie kraje wymagają negatywnego testu na COVID wykonanego w ciągu 48godz. lub 72godz. więc nie ma szans aby pojechać gdzieś dalej np. Turcja, Gruzja.

Granica lądowa z Gruzją i Grecją jest zamknięta dla obywateli UE. Obywatele UE udający się do Grecji muszą przejechać przez Bułgarię. Takie i inne informacje są ogólnie dostępne na www.gov.pl.

Miejmy nadzieje, że z upływem czasu bliżej lata restrykcje te będą łagodniejsze i będzie można w końcu gdzieś pojechać w wymarzone miejsce. Tego życzę nam wszystkim…

Szerokości życzę. Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...