Jump to content
Tommo

Hasta La Vista, baby...

Recommended Posts

Jak mówi stare, indiańskie przyslowie; kto mieczem wojuje, od miecza ginie

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

14 hours ago, michoa said:

dokładnie masz za to plusika mój kolejny wielki fanie , za 5 zł to są 2 kustosze ( litrowy i puszka ) a po takiej dawce już jest fajnie 😄

No no, widzę zadatki na kierownika spod sklepu, tak trzymaj!

Why... So... Serious

Żeby nie zakładać nowego tematu. Powstała grupa, złożona z forumowiczów FM, pod nazwą "W odwiedzinach  w mieście...". Na pierwszy ogień, odwiedzamy Nowe Miast /Pilicą.

Wizyta zaplanowana na przyszły tydzień.

Jeżeli chce ktoś jeszcze dołączyć do grupy, to zapraszamy😀

2 godziny temu, jonaszko napisał:

Żeby nie zakładać nowego tematu. Powstała grupa, złożona z forumowiczów FM, pod nazwą "W odwiedzinach  w mieście...". Na pierwszy ogień, odwiedzamy Nowe Miast /Pilicą.

Wizyta zaplanowana na przyszły tydzień.

Jeżeli chce ktoś jeszcze dołączyć do grupy, to zapraszamy😀

A kto jest w grupie?

Jest kilka osób z forum. Jesteś zainteresowany wyprawą? Jak tak, to Ci podam link. Może na jakąś dobrą przy okazji kawkę wpadniemy?

52 minuty temu, jonaszko napisał:

Jest kilka osób z forum. Jesteś zainteresowany wyprawą? Jak tak, to Ci podam link. Może na jakąś dobrą przy okazji kawkę wpadniemy?

ja tylko pod warunkiem że da przegląd

Jak nie da wystawię mu najgorszą możliwą ocenę na oferi a kawę wypluje na podłogę w stacji diagnostycznej ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Michoa przegląd naciągany na siłę to, myślę, w Polsce codzienność i pewnie nawet Tommo nie raz dał się urobić. Ale w przypadku twoich pojazdów to może być zbyt duże wyzwanie.

Jak nie da wystawię mu najgorszą możliwą ocenę na oferi a kawę wypluje na podłogę w stacji diagnostycznej ....
Jak nie pojedziesz, się nie dowiesz ale obstawiam, że jak Ciebie zobaczy, to się ani sekundy nie będzie zastanawiał

1 godzinę temu, jonaszko napisał:

Jak nie pojedziesz, się nie dowiesz ale obstawiam, że jak Ciebie zobaczy, to się ani sekundy nie będzie zastanawiał emoji1787.png

Ano, też tak myślę nawet gdyby elektrykiem jeszcze ciepłym z fabryki przyjechał...😂

Serdecznie zapraszam

db135a40c224c419gen.jpg

Audi Sport

12 godzin temu, jonaszko napisał:

Jak nie pojedziesz, się nie dowiesz ale obstawiam, że jak Ciebie zobaczy, to się ani sekundy nie będzie zastanawiał

na serio to nie ma opcji z tą pajacernią nie ma żartów

nie wiem jakie naprawdę są uprawnienia diagnosty , ale kiedyś na frana pojechałem 80/50 jak się zaczęły przeglądy na motorower obowiązkowe , to mnie kurwysynek chciał za wszarz trzymać i na pały dzwonić , masa tych pajaców myśli że mają misję od boga w postaci zatrzymania samochodu i wydania policji bo coś tam nie działa i można wtopić

diagnosta to twój wróg tak jak milicja , ITD i wszelkie inne macki zjebanego systemu , nie będzie przyjaźni 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

16 godzin temu, michoa napisał:

Jako Twój przyjaciel i przyszły mecenas sztuki stanowczo odradzam wizytę u Tomka. Będziesz się czuł u niego jak Borat...

Poza tym nie powinieneś aż tak łapczywie poznawać świata. Skutki mogą być nieobliczalne...

2 godziny temu, Tommo napisał:

Serdecznie zapraszam

db135a40c224c419gen.jpg

Jak to qrcze? W plajstikowych kubeczkach łiskacza walić? O fuj!!! 

47 minut temu, Kazik1340 napisał:

Jak to qrcze? W plajstikowych kubeczkach łiskacza walić? O fuj!!! 

Oj tam oj tam, Kazik lepiej powiedz, że walisz z gwinta 😉

A z drugiej strony jak Wy tam pojedjecie to winycj z wami nie godom, do Szklarskiej niet ale tam to łodrazu...😉

Tomciu jesteś the best przebiłeś cycki 😉