Jump to content
Tommo

Hasta La Vista, baby...

Recommended Posts

Ja myślę!

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

no i fajnie wreszcie jakaś zadyma się kroi , wrzuciłbym ogara przez okno do remizy w akompaniamencie disco polo ...........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Jakoś ten jeden jedyny raz mi się wydaje, że w tym momencie dziejowym grizzli miałby ochotę zaparkować tego ogara na Twojej głowie. Ale może się mylę...

Grizzly jak to miś, myśli zaparkować raczej w dupie zwierza

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Nareszcie jakiś ludzki temat w którym każdy trzyma poziom.

"Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył." Stanisław Lem

"Problem z socjalizmem jest taki, że kiedyś kończą ci się cudze pieniądze." Margaret Thatcher

"Delfiny są inteligentniejsze od ludzi per capita." cracken001

13 godzin temu, michoa napisał:

czasami człowiek spotyka jakąś  babę której najpierw ciśnie a potem próbuje ignorować a ona nie potrafi się kulturalnie mówiąc odczepić 😄 chodź miała to zrobić 😄  fakt studnia głupoty nie ma dna 😄

Misiek, myślę...co tutaj odpisać, czy cisnąć dalej czy odpuścić...

Sorry ale kreujesz się na takiego prymitywa na forum, że aż nie wierzę, że taki jesteś (nie wierzę, że tacy ludzie istnieją) dlatego to co piszę to tylko wnioski z tego co czytam, osobiście uważam, że dla Ciebie forum to beka śmiechu i już ale skoro obrażasz kogoś , kto w nosi coś od siebie to nie jest fajne.

Pamiętam, też jak osobiście się chwaliłeś, że jeśli z Kamilą okażemy się realne to nas przeprosisz, a Ty? Głowa w piasek... jeśli nadal nie wierzysz to Kiler mnie zna, widział itd... (nie chcę przeprosin a tym bardziej na forum) pochodzę z małej miejscowości i dla mnie słowo ważniejsze od pieniędzy więc wiesz...

aaaa no i sam pisałeś , że pomiędzy nienawiścią a miłością jest cienka granica...może sprawdzam...😉

15 godzin temu, bert napisał:

Nareszcie jakiś ludzki temat w którym każdy trzyma poziom.

tak jak myślałem że odejście tommo przyniesie same dobre skutki 😄  grunt że ani to polityka ani ekologia , za to dużo o dupach czyli stare dobre forum wraca 😄

18 godzin temu, Staszek_s napisał:

Jakoś ten jeden jedyny raz mi się wydaje, że w tym momencie dziejowym grizzli miałby ochotę zaparkować tego ogara na Twojej głowie. Ale może się mylę... 

on obiecał że nie przyjedzie 😞

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

Michu miękka faja jesteś nie masz cywilnej odwagi Agnes odpisać 🤣

Godzinę temu, Kazik1340 napisał:

Michu miękka faja jesteś nie masz cywilnej odwagi Agnes odpisać 🤣

A dzień dobry Panu 🤗 

5 godzin temu, Staszek_s napisał:

...bo może przyleci jak na skrzydłach?

Jasne, zawijam kiecę i lecę...

Na razie jesteśmy na etapie:

"lepiej chu*em walić w sosnę,

Niż z Michałem pić na wiosnę"

3 minuty temu, grizzli napisał:

Jasne, zawijam kiecę i lecę...

Na razie jesteśmy na etapie:

"lepiej chu*em walić w sosnę,

Niż z Michałem pić na wiosnę"

Lepiej choojem mieszać ciasto, 

Niż z Michałem iść na miasto 🤣😂

Lepiej choojem robić dzieci niż z michołem trzepac worek ze śmieci

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

9 godzin temu, Kazik1340 napisał:

Michu miękka faja jesteś nie masz cywilnej odwagi Agnes odpisać

bo nie karmię trola , bo urośnie

nic mnie tak z wieloletniej praktyki trolowania po forach nie wkurwiało jak kiedy napisałem esej żeby komuś pocisnąć a ktoś przeszedł obok i udał że nie widzi 😄

ogólnie człowiek się liczy ale hajs się musi zgadzać

3 godziny temu, michoa napisał:

bo nie karmię trola , bo urośnie

nic mnie tak z wieloletniej praktyki trolowania po forach nie wkurwiało jak kiedy napisałem esej żeby komuś pocisnąć a ktoś przeszedł obok i udał że nie widzi 😄

Uuuu, będziesz gnębił niewiastę? Kiepski pomysł. Myślę, że się boleśnie wypierdolisz. Nawet z twoim olbrzymim doświadczeniem.

Ale, ale...gwiazdka idzie. To już tylko trzy miesiące. Czas obudzić demona sztuki. Chyba wiesz, co to oznacza. Hau, hau...

Pamiętasz, co obiecałem. A ja, jak coś powiem...