Jump to content
Tommo

Hasta La Vista, baby...

Recommended Posts

Nauczony zostałem, że kiedy zamyka się drzwi za sobą, to wypada się pożegnać. A drugim dobrym zwyczajem jest, że czując złą aurę jaka się tworzy w środowisku, wywołaną swoją obecnością, lepiej dla otoczenia i swojego komfortu usunąć się na bok, kiedy to jeszcze możliwe. Myślę a nawet jestem pewien, że ta pora już nadeszła, a więc czyń waść swoją powinność.

To już ostatni mój post na tym Forum. Chciałbym Wszystkim podziękować za te lata spędzone z Wami. Było burzliwie, było wesoło, niczego nie żałuję. Jednocześnie jeśli komuś swoimi wpisami zrobiłem jakąkolwiek przykrość, to szczerze za to przepraszam.

Jeszcze jedna gorąca prośba. Ale raczej do admina lub moderatora. Byłbym wdzięczny żeby podobnie jak u Yubego wykasowały się wszystkie moje wpisy. To taka moja prośba.

Trzymajcie się wszyscy, może spotkamy się kiedyś na drodze...

Audi Sport

Dokąd leziesz, siedź. Po cóż te gwałtowne ruchy? Po prostu zrób sobie urlop i wróć.

Daj spokój nie wal focha nudno będzie bez Twoich dosrywań miśkowi😁

Ty tak na poważnie? Bez jaj, będzie nudniej. Jak się z kimś tylko zgadzasz, to nie ma o czym dyskutować.

A w temacie było napisać Adios a nie Hasta La Vista :-)

Esperamos vuelves!

--

Ups, się czy to wysłało?

Tomek, no nie mów, że poległeś w starciach z "Miszczem prowizorki-ogniowym pogromcą roboczych kurtek za pomocą kwasu z wyładowanego akumulatora". No nie bądz rura (bez urazy, Rura) i nie pękaj.

Mojej zgody nie ma.

Wez się ogarnij.

Mojej tez nie.

O czym tu dyskutowac jak nie ma roznicy zdan? Cala wartosc forum to rozne spojrzenia na te same fakty przez roznych ludzi. Oczywiscie mozna sie wkurzyc gdy ktos zamiast pogladow krytykuje czlowieka, ale glownie pamietam ze byl krytykowany twoj ekspres do kawy. Dla mnie twoje opinie wyglaszane spoza expresu maja znaczenie, choc czesto sie z nimi nie zgadzam, jak chociazby ten ze stare samochody / motocykle do niczego sie nie nadaja. Dalej uwazam ze kazda opinia jest wartosciowa, bo pokazuje rozne spojrzenia na dana sprawe. Z drugiej strony kazda z nich trzeba brac z dystansem i szczypta soli i nie przejmowac sie nimi zbytnio. Dlatego nie uwazam ze nalezaloby z forum usuwac  czy zmuszac do odejscia kogokolwiek, nawet ludzi o pogladach dokladnie odwrotnych od moich.

Przecież musiał zrobić show! Za jakiś czas, wróci i znów zrobi show. Tak już ma. Przecież to on musi mieć rację i wiedzę wręcz nieograniczoną. Inni mogą tylko podziwiać i przytakiwac. Taka postawa ma nawet swoją nazwe.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Po polsku to chyba narcyzm się zwie

będę bardzo płakał , już pije kustosza a łzy lecą jak olej z opla ....

kolejny yeuop 😄  pamiętaj potem  owielkim come backu 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Nawet do pewnego momentu go lubiłem i mu kibicowalem. Jednak jak to u szpanerrow bywa, przegial

I po ch*j kopiecie? Każdy ma wady.

Nie podoba mi się to.

sznytu trochę, ku*wa.

Nawet tu mu musiałeś do*ebac!
Myślę że żartujesz. Mam nadzieję że Tommo też ogarnie żart, pociągnie kawy z ekspresu i wróci do dyskusji z Michałem, o wyższości driftu audi w rękawiczkach nad driftem poldkiem po mokrym rondzie na łysych oponach.

--
Ups, się czy to wysłało?