Skocz do zawartości

Kurs A2 + B


Pawel113
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W styczniu 2021 będę rozpoczynał kurs na prawo jazdy. Planuję w tym samym czasie wyrobić Kategorię B oraz A2. Jakie będą koszta tych kursów wziętych razem? I moje ostatnie pytanie czy zdając egzamin na B i po jego zdaniu będę musiał ponownie pisać egzamin na A2 czy tylko jakieś rozszerzenie na temat motocykli?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij sie !

Kto mawiedziec jaka oferte zlozy Ci wlasciciel OSK ? 

Moze zamiastbezmyslnie zadawac pytania rusz doope i pbjedz kilka OSK, i popytaj o calkowita cene !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się być kulturalny zadając te pytania gdyż ktoś mógł przejść tą sytuację którą ja będę przechodzić i tylko napisać średni koszt i jak jest z tym egzaminem. Nie rozumiem Pana chamskiego podejścia i innych niemiłych słów skierowanych do mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS - po co objeżdżać OSK? - nie wystarczy wejść na ich www? albo po prostu zadzwonić?

ale rozumiem dlaczego pojawiło się pytanie. dzieciaki to teraz straszne pi*dy (i nie ma w tym przesady). niedorajdy życiowe nie potrafiące rozmawiać. myśl o rozmowie przez telefon aby coś załatwić (nie mówiąc o rozmowie bezpośredniej) powoduje u nich tak silne, negatywne doznania i uszczerbek na psychice, że są w stanie nieomal dokonać samobójstwa.

 

Pawełku - aby oszczędzić Ci traumy - licz minimum 3,5kzł a raczej przygotuj się na ok. 4kzł

Edytowane przez konrad1f
info o cenie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w sumie gotową odpowiedź, ale byłem ciekaw reakcji  😎

ad. 1. odpowiedzi w cennikach szkół, dostępne zazwyczaj na ich stronach www

ad. 2. zasadami egzaminowania powinny być dostępne na stronie lokalnego ośrodka. w razie braku - ustawa o kierujących pojazdami, AFAIK

innymi słowy, chłopcze: lenistwo, bezmyślność i roszczeniowość - bo na te banalne pytania odpowiedzi w ciągu paru minut można sobie znaleźć samodzielnie

jsz

 

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konrad1f napisał:

KS - po co objeżdżać OSK? - nie wystarczy wejść na ich www? albo po prostu zadzwonić?Pawełku - aby oszczędzić Ci traumy - licz minimum 3,5kzł a raczej przygotuj się na ok. 4kzł

Jak sie jest tak malo ogarnietym, to jepiej objechac ! 


Ja bym dorzucil jeszcze 2 K naegzaminy poprawkowe !

 

🙂

6 godzin temu, Pawel113 napisał:

Starałem się być kulturalny zadając te pytania gdyż ktoś mógł przejść tą sytuację którą ja będę przechodzić i tylko napisać średni koszt i jak jest z tym egzaminem. Nie rozumiem Pana chamskiego podejścia i innych niemiłych słów skierowanych do mojej osoby.

 

1. Gdybys uzyl wyszukiwarki, mialbys odpowiedz bez zadawania pytania i bez osmieszania swojej osoby !

2. Takich jak Ty bylo tu wielu i tez tak jak Ty nie ogarniali !

 

malo zaradna generacja !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...