Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U Szczepana się nazywała prowadzili ja moi bardzo dobrzy koledzy trzech braci,jak bywałeś to na 100% musieliśmy się widzieć stale tam imprezowaliśmy ekipą wraz z prowadzącymi:))to było ze 20 lat temu albo i więcej ale ten czas zapie**ala.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, farmi napisał:

U Szczepana się nazywała prowadzili ja moi bardzo dobrzy koledzy trzech braci,jak bywałeś to na 100% musieliśmy się widzieć stale tam imprezowaliśmy ekipą wraz z prowadzącymi:))to było ze 20 lat temu albo i więcej ale ten czas zapie**ala.....

Dokładnie. Szczepan to kult 😉 Jeśli widziałeś kiedyś MTX'a 80 w przedsionku (dawna szatnia), to właśnie był to mój sprzęt 😉
z R. mam stały kontakt.

Budynek był "przeznaczony do rozbiórki", więc aktualnie chyba już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze moi starsi koledzy (młodsi również;-)) i koleżanki

zostały dwa tygodnie, pora spiąć poślady i przechodzimy do konkretów bo ja też z dnia na dzień decyzji podjąć nie mogę, przypuszczam , że nie tylko ja.

po długim i męczącym procesie tentegowania w głowie...stwierdzam

kto chętny?! na priv wyślę numer konta, na który należy wpłacić kasę 40zł doba, numer konta jest mój prywatny, (Romka nie chcę przelewu tylko gotówkę) a ja chcę mieć pewność, że będziecie, żebym nie brała wolnego niepotrzebnie i dziecka do dziadków nie odwoziła, mam nadzieje, że odrobinę męskości i honoru macie i mnie w ciula nie zrobicie.

Kase wpłacamy do 5 października. 

Prośba, jestem nowa i możecie mi nie ufać, jeśli któryś z kolegów zdecyduję się jechać i ewentualnie przyjąć przelewy na siebie nie widzę problemu aczkolwiek raczej z takimi milionami nie zamierzać nawiać;-) Jeśli spotkanie do skutku nie dojdzie, kasę odsyłam oczywiście, zrozumcie muszę się jakoś zabezpieczyć, bo nie obrażając nikogo dla 4 osób jechać to bez sensu, niech nas będzie chociaż 8.

Pokładam nadzieję w:

ja;-)

Kiler , Grizzli, Buber, Jonaszko, Kazik1340, miał być też Tommo ale w zaistniałej sytuacji...

Farmi - z dolotu 😉

jeśli ktoś jeszcze chętny to zapraszam, jakieś pytania piszcie tutaj lub na priva

nie wiem jak Was zachęcić cholipa , cycki pokazać czy co?! Wódka będzie 😉 no i my 😉

no to start!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jonaszko napisał:

To od tego trzeba było zacząć. Znaczy od cycków. No i po cholerę aż tyle chłopa, skoro obiecałaś być mem osobistem przewodnikiem ? Mariuszowi bym nie ufal bo jemu zawsze jak8s dyżur w ostatniej chwili wypadaemoji1787.png

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Lepiej dyżur niż komunia jak to u Kloda zawsze bywało 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego spotkania 😉

Wg wszelkich znaków na mapie i Ziemi na Franciszkańskiej 30 są tylko drzewa...

  image.thumb.png.d7ed3043f073e514543c8095ff5bcabe.png

Na mapach Google też nic nie ma. Zanim się napalicie, może ktoś zweryfikuje miejscówkę. Jeżeli się mylę, to sorki za podejrzliwość. 

Edytowane przez Misiek 63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha dobre, tak obok jest Dom Spokojnej Starości ten o którym piszesz 😂😂😂

Słuchajcie, ja z ekipą byliśmy tam w sierpniu tego roku, wiem , że można mi nieufac bo nowa ale jakby co to Kiler też tam był..😁 może okaże się bardziej zaufanym człowiekiem 😉ten dom wczasowy jest obok , poniżej.🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam zmienił(a) tytuł na Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba
  • Adam promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...