Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pod tym linkiem widać kawałek tego domu o który chodzi

https://www.google.com/maps/@50.8293465,15.5289421,3a,37.5y,51.96h,94.49t/data=!3m6!1e1!3m4!1scQDan_0xtCbeG2fwSFO7wA!2e0!7i13312!8i6656

z góry wygląda to tak

https://www.google.com/maps/place/Franciszkańska+30,+58-580+Szklarska+Poręba/@50.8295795,15.5293562,100m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x470edb21487b29a1:0x4bb2e7c6be295990!8m2!3d50.829583!4d15.529512

na widoku z góry widać "dom seniora "słoneczna polana" a po jego prawej stronie kolejny budynek - o ten chodzi

f378faa2695ea532med.jpg

 

 

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twojej mapce strasznie skomplikowanej  trudno mi to określić 🙂

W każdym razie chodzi o ten dom pokazany przezemnie 🙂

A czy adres ma księżycowa czy dominikańska to już mało ważne . wjazd jest od franciszkańskiej 30  i mam poważne wątpliwości czy  da się tam dojechać od innej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam zmienił(a) tytuł na Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba
  • Adam promuje ten temat
38 minut temu, farmi napisał:

Czyli wuj strzelił ochlej jak widzę?

Jakoś się cicho zrobiło w temacie. Za chwilę odpalam maszynę i jadę na weekend do Szklarskiej - może jakieś spotkanie na kawę? Nr telefonu jest w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, termin spotkania zbliża się wielkimi krokami ale jak się domyślacie nic z tego.

Do dzisiaj (z wyjątkiem jednej osoby) nikt nie zgłosił się do mnie po namiary nr.konta do wpłat, tak więc wyjazd odwołuję, nie pojadę tam sama i dla jednej osoby (bez urazy dla tej osoby).

Nasza właścicielka obiektu również musi znać wcześniej decyzję, być może przyjedzie ktoś inny dlatego poinformowałam ją, że nic z tego.

Miejscowym dziękuję za dobre chęci, może w przyszłym roku uda się flaszkę obalić a forumowiczom zamieszkującym dalej od miejsca docelowego spotkania...no cóż zawiodłam się na Was Panowie ale spokojnie...mam z kim pić i nie tylko 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jonaszko napisał:

To nie problem w tym, że się zawiodłaś tylko moim zdaniem w terminie. Ja, np nie mam ochoty tłuc się 300-400 km samochodem na spotkanie motocyklistów. Jeżeli zorganizujesz takie spotkanie na wiosnę, kiedy będzie można spoko śmignąć na moto, to jak najbardziej wpadnę.

Trzymam za słowo 😁

Jeszcze apropos pogoda to właśnie jest ... barowa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...