Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na bank nie przyjadę... Góry od 4 lat mi mocno szkodzą... Miłej zabawy.. 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2020 o 17:53, Agnes85 napisał:

a tak poważniej to polegać na moim rozeznaniu w terenie to nie najlepszy pomysł (w końcu baba jestem jeszcze leworęczna...to jak mówią w prawo to ja w lewo 😂) najwyżej będziemy koczować gdzieś tam...byle wrócić za jasnego, nie no spokojnie są wyznaczone szlaki itd...ostatnio byłam na Szrenicy ale to już wyprawa na kilka godzin ale...można wjechać luz zjechać wyciągiem;-)

Spoko, jako tubylec mogę Wam ogarnąć każdą wycieczkę w okolicy. Bliższą, dalszą, co kto chce.

22 godziny temu, Agnes85 napisał:

termin 9,10,11 październik.

Wpisywać kto będzie 

Tylko napisz gdzie to konkretnie w Szklarskiej jest. 😉

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pól swego życia w Szklarskiej spędziłem,wszędzie pod górke tam:) jak coś to pytać co i gdzie to doradzę bywam tam raz na kilka miechów  się z kumplami spotkać i wypić co nieco:)

Jak mi nic nie wypadnie to zajadę bo mam 20km bez noclegu ale nachlać się możemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, farmi napisał:

Pól swego życia w Szklarskiej spędziłem,wszędzie pod górke tam:) jak coś to pytać co i gdzie to doradzę bywam tam raz na kilka miechów  się z kumplami spotkać i wypić co nieco:)

Jak mi nic nie wypadnie to zajadę bo mam 20km bez noclegu ale nachlać się możemy 🙂

Egelancko 🎊🎈🥳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Buber napisał:

Tylko napisz gdzie to konkretnie w Szklarskiej jest. 😉

Też czekam na podanie konkretnego adresu. Bywam w Szklarskiej kilka razy w sezonie, może wpadnę na chwilę... 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkania

ul. Franciszkańska 30

Słuchajcie, jak wspominałam musi nas być minimum 10. Niech to Was trochę zmobilizuję, jeśli zgłosi się większa ilość osób prześlę dane do wpłaty za nocleg, (do każdego na priv lub telefon) osób, które deklarują, że wpadną (miejscowych) nie wliczam ale serdecznie zapraszam, miejsca nie zabraknie.

2 godziny temu, jonaszko napisał:

Ale podobno to jest zlot abstynentów. Chyba...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Abstynentów kompoty gruszkowego...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam zmienił(a) tytuł na Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba
  • Adam promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...