Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze Panowie i Panie mam pewną propozycję:-) 

Otóż aby odświeżyć niektóre już znajomości i zanabyć nowe proponuje aby zorganizować spotkanie. 

Spotkanie w klimacie andrzejkowym, mikołajkowym lub karnawałowym....lub poprostu zwykły melanż.

Przy spotkaniu tematycznym kostium obowiązkowy 😉😋

Ja mogę ogarnąć miejscówke w Szklarskiej, podobnie jak przy spotkaniach w Nietoperku należałoby zrobić przedpłaty, jest miejsce na ognisko, duży parking a w piwnicy "Piekiełko" (miejsce na impreze) do dyspozycji piłkarzyki i stół bilardowy.

Szklarska to taka moja propozycja jeśli macie inną śmiało mówcie, podpowiadajcie, sugerujcie no i kolejna sprawa spotkanie w parach czy bez jak wolicie, chcecie itd.

Mnie osobiście boli fakt , że na owe spotkanie  nie będzie można przyjechać motórem ale jeśli nie wypali ten temat i termin to czekamy na cieplejsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

658 km...mi pasuje ale raczej jeśli już to motórem. Fajne miejsce na FSPZG (co chodzi mi po głowie na wiosnę skleić znowu). 

Poobserwuję...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam zmienił(a) tytuł na Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba
  • Adam promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...