Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, dajcie mi jeszcze chwilę czasu , czekam na odpowiedź naszego gospodarza 😉

 

Na wstępie mogę zaproponować co będziemy robić 😉

piątek  - wieczorek zapoznawczy, ognisko lub tańce hulańce

sobota - piesza wędrówka Wysoki Kamień albo coś dłuższego co by procenty wypocić (oczywiście kto będzie chciał) polecam obiad w restauracji Niebo w gębie meeeega porcje i smacznie

powrót i powtórka z piątku 😉

niedziela - refleksje ku...co ja wczoraj robiłem 😉  szczęśliwy powrót do domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Agnes85 napisał:

 

sobota - piesza wędrówka Wysoki Kamień albo coś dłuższego co by procenty wypocić

Chyba sobie jaja robisz. W sobotę wszyscy abstynenci będą szukać miejsca do spokojnego i godnego zdechnięcia, i z pewnością tym miejscem nie będzie Wysoki Kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grizzli napisał:

Chyba sobie jaja robisz. W sobotę wszyscy abstynenci będą szukać miejsca do spokojnego i godnego zdechnięcia, i z pewnością tym miejscem nie będzie Wysoki Kamień.

Napisałam...kto chce, nikt nie jest gorszy i lepszy i róbta co chceta przecież, ja (jeśli będę w stanie ) to idu

Grizzli nie szukaj wymówek żeby nie jechać 😉🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to ja również będę się zaliczał do zacnego grona abstynentów szukających miejsca do zdechnięcia 🙂

i jedynym miejscem jakie mogę odwiedzić to będzie pobliska żabka , lidl czy co tam będzie blisko sprzedawało .......... kompot z gruszek oczywiście 🙂

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jonaszko napisał:

To nie wiem, mam brać buty na wyprawę w góry czy też nie?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Bierz 😊

Godzinę temu, kiler napisał:

jakby co to ja również będę się zaliczał do zacnego grona abstynentów szukających miejsca do zdechnięcia 🙂

i jedynym miejscem jakie mogę odwiedzić to będzie pobliska żabka , lidl czy co tam będzie blisko sprzedawało .......... kompot z gruszek oczywiście 🙂

Kompoty podobno najlepiej smakują na szlaku 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jonaszko napisał:

Bierz
A będziesz moim przewodnikiem emoji6.png

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Ha ha postaram się w końcu jako organizator poczuwam się do odpowiedzialności za Was moje dzieci 😉

a tak poważniej to polegać na moim rozeznaniu w terenie to nie najlepszy pomysł (w końcu baba jestem jeszcze leworęczna...to jak mówią w prawo to ja w lewo 😂) najwyżej będziemy koczować gdzieś tam...byle wrócić za jasnego, nie no spokojnie są wyznaczone szlaki itd...ostatnio byłam na Szrenicy ale to już wyprawa na kilka godzin ale...można wjechać luz zjechać wyciągiem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grizzli napisał:

A do wyciągu to jak daleko?

Źle spać przy wyciągu bo korzonki przewieje, lepiej żebyś już spał miedzy łóżkiem a ścianą, tylko kładź się delikatniej.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza kwatera jest przy ulicy Franciszkańskiej, szczerze nie wiem ile do wyciagu bo wchodziłam i schodziłam na Szrenice o własnych siłach 😁 

Spróbuję jutro ustalić termin 🤗

1 godzinę temu, _Monter_ napisał:

Źle spać przy wyciągu bo korzonki przewieje, lepiej żebyś już spał miedzy łóżkiem a ścianą, tylko kładź się delikatniej.

Chyba gorzej spać w przeciągu...😅😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, _Monter_ napisał:

 tylko kładź się delikatniej.

Jakbym się kładł delikatniej, to nie byłoby efektu i byście się całą noc nie martwili, czy żyję, czy też nie, chociaż sądząc po Waszej reakcji nie spędziło Wam to snu z powiek. Moja babcia zawsze mówiła, że jak coś efektownego robisz, to rób to tak, żeby było z hukiem i przytupem. Dlatego murek przed domkiem też brałem z klasą niczym pełnokrwisty arab z hodowli w Janowie Podlaskim. Choć trzeba przyznać, że miejsce, gdzie standardowo zakłada się lejce, dosyć długo czułem po powrocie do domu. Więc chyba trzeba intensywniej trenować.

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, po rozmowie z gospodarzem 

Mamy cały październik do wykorzystania 😂

Proponuję 9,10,11 lub 23,24,25

Mała zmiana w kwocie 40zł doba bo to już sezon grzewczy Romka (gospodyni) mnie uświadomiła.

Kto chętny? Nie wiem czy pogoda dopisze aby zjechać się na motocyklach ale jak nie to trudno 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam zmienił(a) tytuł na Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba
  • Adam promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...