Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ej no jak że mną się nie napijecie...? 

Wiadomo nic nie zaklepie bez przedpłaty 35zł doba jakby co i z góry mówię najlepiej jakby było z min.10osób pokoje mieszane w sensie wspólne,  wówczas przy tej ilości osób bierzemy całe pietro lub parter no i piekiełko oczywiście 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Agnes85 napisał:

No ej no jak że mną się nie napijecie...? 

Wiadomo nic nie zaklepie bez przedpłaty 35zł doba jakby co i z góry mówię najlepiej jakby było z min.10osób pokoje mieszane w sensie wspólne,  wówczas przy tej ilości osób bierzemy całe pietro lub parter no i piekiełko oczywiście 🙃

Agnes ale jak te pokoje są mieszane to ja się mieszam z Tobą 🤣😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2020 o 08:46, Agnes85 napisał:

Mnie osobiście boli fakt , że na owe spotkanie  nie będzie można przyjechać motórem ale jeśli nie wypali ten temat i termin to czekamy na cieplejsze dni.

Hehe, jak w Szklarskiej, to o ile nie będzie śniegu na drodze to spoko, będę motungiem 😉

W dniu 6.09.2020 o 17:09, MariuszJ napisał:

Będziemy grać w bierki 

Albo cymbergaja, albo w łapki... 

9 godzin temu, _Monter_ napisał:

Normalnie spot abstynentów...tylko wśród chętnych brak abstynentów 🤣

No to się zgłaszam. Dyżurny abstynent. Będę mógł was rozwozić jakby co 😄 👍

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jonaszko napisał:

Gdzieś pomyslodawczyn nam zniknela

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Jestem 😁

Rozmyślałam nad terminem, spokojnie nie ucieknie wbrew pozorom jestem odpowiedzialna jednak i jak coś mówię to zawsze zdania dotrzymuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie...jak dziecko do dziadków oddam to już nic ani nikt nie jest w stanie mnie zatrzymać😄 (chyba że dziecko zachoruje) ale jestem dobrej myśli.

Jaki miesiąc,  muszę też wcześniej chociaż nas zaanonsować,  później kasa. 

2 godziny temu, kiler napisał:

chyba słowa dotrzymuje a nie zdania 🙂

Kiler nie bądź taki drobiazgowy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam zmienił(a) tytuł na Spotkanie integracyjne - 9-11.10.2020 Szklarska Poręba
  • Adam promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...