Skocz do zawartości

Chopper 125 cm3, w stylu Keenwey Superlight


Oktawian91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam motocykla 125'tki, motocykl na dojazdy do pracy i jakieś mniejsze wypady. Jeśli jazda mi przypasuje to możliwe, że też na przyuczenie do czegoś szybszego. Po wstępnym rozpoznaniu tematu wnioskuję, że najlepiej byłoby pójść Hondę Shadow z 15km, Suzuki Intrudera lub Yamahe Virago, jednak ww. maszyny są ponad budżet, który przeznaczyłem na zakup. Po poszukiwaniu różnych motocykli do ok 6000 zł, swoją stylistyką oraz wyglądem rzucił mi się w oczy Keewey. Dosłownie, żaden inny motocykl tak bardzo stylistycznie mi się nie wpasował. Wyczytałem wszystkie wady i zalety, jestem już praktycznie zdecydowany na zakup. Tutaj pojawia się potrzeba zapytania jednak osób, które mają większe pojęcie w temacie. Czy są lepsze motocykle 125'ątki, które stylistyką przypominają Superlighta? Czy może technicznie lepiej wypadają na jego tle? Czy nie warto zastanowić się nad inną opcja? Mam 173 wzrostu, jakieś 70 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Jeśli chodzi o Kymco Zing to nie trafił w moje gusta, a o Daelimie również myślałem. Wstępnie mam zrobioną listę modeli, które mnie interesują. Daelim Daystar 125, Keeway Superlight, HYOSUNG GV125C AQUILA, Junaku M12 Vintage 125. W sumie w takiej kolejności... Szukam lokalnie okazji z tych modeli. Na chwilę obecną znalazłem Keewaya: https://www.otomoto.pl/oferta/keeway-superlight-125-super-stan-okolice-poznania-ID6DfSNc.html - byłem, oglądałem i wygląda jak nowy. Niestety budżet nie jest wystarczający na szukanie prawie nowych Daelimów czy Aquily, ale może akurat się coś trafi. Macie może jakieś jeszcze propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...