Jump to content
Agnes85

Gdzie to jest...

Recommended Posts

Wszystko rozumiem, hotel hotelowi nierówny, to oczywiste, tyle ze nadal uważam ze jak na Kretę to nie jest cena „spoko”. I absolutnie nie widzę nic złego w zapierdalaniu w robocie, by potem mieć lepszy hotel na wakacjach, wolny wybór. A co do targowiska próżności - powtórzę tylko czyjś wpis: tu powinnismy się chwalić wszystkim co jest związane z motocyklizmem, niekoniecznie cenami hoteli na jakie nas stać. Stad moje skojarzenie, nikomu go nie narzucam jako jedynie słuszny punkt widzenia 🙂

Za 12 tysiąc, to można spędzić w Grecji czy na Cyprze, 2 miechy. Full wypas ale nie koniecznie w hotelu

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1
  • Downvote 1

Full wypas w skali michoa czy yuby'ego?

• Downvote 1

Audi Sport

Wszystko zależy jak wysoko mierzysz. Jak tu ktoś napisał - "Chcieć to móc". I z tym się zgadzam w pełni.

Mnie tam styka taka miejscówka.
OLYMPUS-DIGITAL-CAMERA.jpg

--
Ups, się czy to wysłało?

• Haha 1

Posted (edited)
21 minut temu, kakmar napisał:

Mnie tam styka taka miejscówka.

Mnie też by to wystarczyło, pytanie jakie wakacje planujesz.

Czy z żoną i "dzieckami", czy może wyprawa motocyklowa z kolegami (pod namiotami). W drugiej opcji mogę spać pod namiotem, w pierwszej lubię hotele, obsługę i dobre żarcie. ; )

21 godzin temu, Tommo napisał:

Płaci się za hotel a nie miejsce. Dlatego wakacje w Rewalu mogą być droższe od tych na Kanarach.

Odległość też ma znaczenie. Na Bora-Bora możesz sobie na spokojnie znaleźć hotel w takiej cenie jak w Polsce za nockę, ale sam bilet mocno podnosi koszta.

Edited by Damian85
  • Upvote 1

W dniu 10.08.2020 o 11:40, kiler napisał:

Że tak się ściślej dopytam - czy ktoś wie czym różni się hotel cztero*  od  pięcio*??

Czy tylko wiadomo że im więcej gwiazdek tym lepiej ??

Zasadniczo tak. Ale każdy kraj ma prawo mieć swój system. I różnie do tego się podchodzi. 5 gwiazdek w Egipcie to nie to samo co 5 gwiazdek we Francji.

Tu masz na początek:

https://www.e-unwto.org/doi/pdf/10.18111/9789284416646#:~:text=Hotel classification is the ranking,luxury in facilities and services.

tak masz w europie

https://www.hotelstars.eu/criteria/

A tak masz w Polsce.

http://www.hotelarstwowpolsce.pl/poradnik/standardy_i_kategorie_hoteli/

Szanujące się państwo ma standardy turystyczne i stara się je egzekwować. I oczywiście różnie to wychodzi.....

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

Z tego co piszesz i jeszcze sobie poczytałem w necie  CZASAMI zdarza się wysoki standard hotelu ale (PRZYKŁADOWO ) w tym samym kraju  dla 5* schody muszą mieć szerokość 2.7 m i spad 5%  a jeśli schody mają 2.5 to mimo bardzo wysokiego standardu dostaje tylko 4 * 🙂

przyznam że ciut głupie 🙂

ale ok . dzięki za rozjaśnienie

On 8/9/2020 at 10:51 PM, Agnes85 said:

Oj tak...Ja wogole lubię miejsca bez tłumów jeśli chodzi o wypoczynek a tam...

Wcale nie trzea wyjeżdżać z kraju żeby mieć ciszę i spokój. Ja na przykład mam 4 godziny samochodem. Co prawda nie ma opcji na trendi zdjęcia ale jestem tam co weekend 😄

Why... So... Serious

Limo gdzie? Podziel się z kolegami 🙂

Ja z kolei lubie poznawać nowe miejsca, dlatego rzadko wracam do tych samych mimo, że było super.

• Downvote 1

Audi Sport

Limo, powiedz mu, pod warunkiem że pojedzie bez kanistrow w bagażniku i motorkiem na kolach a nie na lawecie

2 hours ago, Tommo said:

Limo gdzie? Podziel się z kolegami 🙂

Ja z kolei lubie poznawać nowe miejsca, dlatego rzadko wracam do tych samych mimo, że było super.

Roztocze 🙂

Image may contain: sky, house, outdoor and nature

Polecam na moto, większość dróg w okolicy jest wyremontowana i pełno winkli.

Why... So... Serious

Jestem tam kilka razy w roku na Moto. Mamy swój domek do wypadów nad zalewem Nielisz , Cycow, Niemce

• Upvote 1

Oooo Limo dzięki za info, namowie ekipę żeby w przyszłym roku się tam wybrać 😁😉

Ściana wschodnia jest piękna i trochę niedoceniana. Ja znam Podlasie. Sokółka, Krynki meczet w Kruszynianach. Piękne, klimatyczne miejsca.

• Downvote 1

Audi Sport

4 minuty temu, Tommo napisał:

Ściana wschodnia jest piękna i trochę niedoceniana. Ja znam Podlasie. Sokółka, Krynki meczet w Kruszynianach. Piękne, klimatyczne miejsca.

4 minuty temu, Tommo napisał:

🤣🤣🤣 faktycznie. Jak ktoś zna z pocztówek Sokólkę i Krynki, a przepraszam, jeszcze Kruszyniany, to już prawdziwy znawca Podlasia🤣🤣

• Downvote 2