Skocz do zawartości

Gdzie to jest...


Agnes85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to słaby lans.. 😉

Jak się chce lansować zdjęciami, to sorki, trzeba teraz powiedzieć Be 

 

Swoją drogą to trochę nie rozumiem - "byłam tutaj!" No i? Wielu z nas było w różnych miejscach i jakoś nikt tu jakimiś takimi zdjęciami się nie popisuje... 

Ale dobra, to dawaj - gdzie to jest? Jak lans to z motocyklem! 😄 

 

moto zima 02.jpg

moto zima 01.JPG

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby lans...dobre...;-)

Buber zazdraszczasz....ja bym zazdrościła ale pozytywne, świetna sprawa spełniać swoje marzenia i cieszyć się z nich   🙂   uważam, że dobrymi rzeczami powinniśmy się dzielić i chwalić bo dlaczego nie? Polacy są tacy...niewdzięczni... a jeśli sami sobie zapracowaliśmy na takie atrakcje to już tym bardziej jest czym.  No chyba, ze kogoś nie lubisz to życzysz mu jak najgorzej. Mogę się założyć, że z tego forum nikt tam nie był, więc myślę, że lans całkiem spoko;-)

Wybacz ale moja fotka była baaaardzo sugerująca miejsce pobytu, gdzie Twoja fotka jest zrobiona...nie wiem...

Miejsce ładne, motóry nie są obładowane jakoś bardzo, więc albo szybka rundka na wakacjach gdzieś tam albo to gdzieś blisko Twoich okolic zamieszkania...?

Motocykle jakie wyglancowane fiu fiu...mój chyba tak wyglądał jak z fabryki wyjeżdżał...wstyd🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... no napiszę tak. Zasadniczo wiadomo co robię, więc wstawić fotę z Antarktydy to pestka, z Fiji też mam na przykład, ale to nie o to właśnie chodzi. Chodzi o to żeby ładne miejsca u siebie w domu znajdować 😉  (fotki są z Karkonoszy właśnie, 5km od domu).

A zazdrościć? Oj dziewczyno... 😄 ja naprawdę bym chciał już więcej nie podróżować daleko ( z wyjątkiem wyjazdów na narty 😜). Bo się napodróżowałem.... zbyt dużo nawet. Także ostrożnie z tymi założeniami że "nikt tam z forum nie był"... tutaj różni ciekawi ludzie są.. A że póki co krótko na forum jesteś, to pewnie jeszcze nie doczytałaś. Ale spoko, wszystko przyjdzie z czasem 👍

Limo - specjalnie dla Ciebie - lodowce. Mała podpowiedź - nie w Europie.

 

DSCF2371.jpg

DSCF2912.jpg

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo też świetnie...

ekstra widok i na pewno powietrze aż pachnie

osobiście uwielbiam przyrodę pod każdą postacią (oprócz pająków) wrrr

na nartach jeździłam, jeju już dawno nie byłam jak tak sobie pomyślę...no ale muszę Cie zmartwić, że na te narty to niebawem tylko w dalsze trasy u nas lipa ze śniegiem o jakości szlaków nie wspomnę no i o kolejkach do wyciągów...ale zawsze mówiłam, NIE WAŻNE GDZIE WAŻNE Z KIM!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co, umawiamy się na Dolomity na przyszłą zimę? 😉

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład Agnes byś przegrała, user z tego forum  pojechał na wycieczkę specjalnie po to, aby wziąć tam ślub kilka lat temu.

I tak szczerze, co jest takiego wyjątkowego w wycieczce tego typu poza możliwością wstawienia fotki na instagramie? Masz parę złotych odłożone to wydajesz je na wycieczkę i tyle. Zdecydowanie bardziej podziwiam ludzi, którzy decydują się na wyprawy typu Kazachstan i paczka snickersów na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Staszek_s napisał:

Zakład Agnes byś przegrała, user z tego forum  pojechał na wycieczkę specjalnie po to, aby wziąć tam ślub kilka lat temu.

I tak szczerze, co jest takiego wyjątkowego w wycieczce tego typu poza możliwością wstawienia fotki na instagramie? Masz parę złotych odłożone to wydajesz je na wycieczkę i tyle. Zdecydowanie bardziej podziwiam ludzi, którzy decydują się na wyprawy typu Kazachstan i paczka snickersów na drogę.

Jak już pisałam wcześniej każdy jest inny, każdego cieszy coś innego itd...i dlatego świat jest niesamowity. Gratulacje dla młodej pary napewno są pod wielkim wrażeniem 🙂 Staszek ja pochodze się z biednej rodziny i każdy mój sukces cieszy mnie ogromnie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...!?

Nie wiem co wy wszyscy tacy ciągle na nie, niezadowoleni z życia itd...marudzicie, narzekacie, ciągle się coś nie podoba...A żyjemy raz no chyba że ktoś bardzo wierzy w reinkarnację ale to i tak podobno byśmy chyba nie pamiętali że kiedyś żyliśmy...

Ja znam samych pozytywnych motórzystów więc uśmiech proszę 😁😁😁

Generalnie to zostałam już tutaj potraktowana jako bot, esbek, panna która chce zabłysnąć, panna której brakuje bolca (jak coś pominęłam to proszę mi wybaczyć ) i jakoś nie narzekam...wesoło mi a Wasza kreatywność jest imponująca.

Edytowane przez Agnes85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to forum podstarzałych malkontentów jest. Kiedyś gadali o dupach, teraz już tylko polityka teorie spiskowe i gówno burze. Jedyna nadzieja w takich jak Michoa, ale to też już sama widzisz, że nie ma łatwo i musisz pokombinować żeby do niego trafić.

--
Ups, się czy to wysłało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominęłaś: Chwalipięta 🙂

Luz, nikt Ci nie chce popsuć radości z wycieczki, chodzi o to, że subiektywnie ma ona dla Ciebie dużą wartość, ale obiektywnie już nie musi (w sensie dla innych), a to tak trochę przy okazji chciałaś nam narzucić.

Ale w jednym przyznaję racje: fajnie jak można realizować swoje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Agnes85 napisał:

Kurczę, mój znajomy ciągle namawia mnie na pobyt w Karkonoszach w Chatce Wielkanocnej...to dopiero chelenge...🙃

Wielkanocna to maleństwo. Za młodu sporo bywałem w Chatce pod Śmielcem - w porównaniu z Wielkanocną to luksus 😄 

Jak dla mnie Karkonosze są the best, ale ja nie jestem obiektywny 😜

A mi się podoba 🙂, żaden ze mnie malkontent, bezrobotny jestem bez perspektyw na pracę obecnie, to sobie motongiem śmigam! 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...