Skocz do zawartości

Suzuki RMZ 450 ciezko pali po remoncie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam troche dziwny problem z moja Suzuki RMZ 450 06r. , dalem silnik do generalnego remontu wymienione bylo :

-korba,tlok i cylinder athena,lozyska na wale,lancuszek rozrzadu,nowa swieca. Glowica cala byla oddana do sprawdzenia i byla ok,tylko wymienione byly prowadnice zaworów.

Po pierwszych probach nieudanego odpalenia ,myslalem ze cos nie tak jest z gaznikiem, wiec oddalem go tez do czyszczenia i wyregulowania .Wyczyscilem tez od razu filtr powietrza i wlalem swieze paliwo,ale to tez nic nie  dalo.

Odpalajac go z kopniaka czuc dobra kompresje i co ktores kopniecie jest lekki strzal z wydechu,probowalem go pozniej zapalic na line i popych i odpalil ,chodzil ladnie rowno i wkrecal sie super na obroty,bylo czuc moc  i normalnie schodzil z obrotow.l.Po zgasnieciu dalej bylo ciezko odpalic go z kopniaka i co ktores kopniecie byl tylko ten strzal z tlumnika.

Remont robilem u zaufanego mechanika ,ktory tylko naprawia crosowki od dobrych paru lat i mysle ze remont jest dobrze zrobiony.Juz nie mam pomyslow ,co by to moglo byc dlatego zwracam sie do was,dziekuje od razu za kazda pomoc. 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada swieca po kilku kopach?

Albo nie dostaje dalej mieszanki na wolnych, czy ssanie przestalo dzialac z powodu zuzycia ( zuzyty, zle oczyszczony gaznik ) albo  kondensator w module CDI kleknal i chodzi na alternatorze jak juz wszystko sie kreci ale nie ma iskra dostatecznej energii na start z kopa.

To tak nie widzac nic, ani nie wiedzac o tym moto.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...