Jump to content
Sign in to follow this  
Dominik Szymański

Zakaz jazdy moto w weekendy... O żesz ty...

Recommended Posts

To będę musiał zmienić pracę, bo mam do niej 1,5km ;) w sumie to nie jest zły pomysł.

9 godzin temu, ks-rider napisał:

Co Ty wiesz o zabijaniu ? ? ? 

Wstawiles linka, to moze wez go otworz, wez kartke i olowek do reki ( mozesz wziac kalkulator ) i policz  ile w sumie km na tych az

6 - szesciu trasach zamknieto ? mi wyszlo cos pod 120 km, wiec sie zapytam, o co ten halas ? 

W dalszym ciagu chodzi o nadmierny halas ! nie o normalny ktory watwarzaja motocykle z homologowanymtlumikiem ( go

Byles w Harz'u i  po wyjezdzie zparkingu po lewej stronie stoi chalupa ktora kupil sobie chlop bedac na emeryturze i teraz oczekuje aby bylo tam cicho  ! 

Z drugiej strony postaw sie na jego miejscu, chcesz spokoju a na weekend sam wiesz co sie tam dzieje, z drugiej strony, na ki uj kupujesz chalupe przy trasie nr 1 gdzie z gory wiadomo, ze masz przeyebäne ! 

Ja mam to genralnie w doopie, bo mam serie, i zmieniac nie bede ! Wiec wjazd mam wszedzie i niech tak zostanie, a jak sie chce zyc na Bermudach, to tzreba ponosic konsekwencje !

🙂

Moze troche wiecej szacunku do mojego jezyka ? 

Qufa, jak slysze te wszystkie wynalazki z Milwakee w ktrych pozamieniano koncowki strowane  na pilota , to sam kuswicy serca dostaje, bo normalne to NIE JEST ! 

A gdzie ja napisalem, ze przepis dotyczy calej Austrii?? Warto czytac ze zroUmieniem co inni pisza..

Motocyklisci z wielu krajow jezdza do Ausrii nie, zeby posmigac po autostradach ale, zeby zwiedzic alpejskie przelecza.. 

fakt, nijak to sie ma do planow w DE ale jest bardzo blisko...

Nie zdziwie sie jesli tez przepis wejdzie ... 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

9 minut temu, Croowab napisał:

A gdzie ja napisalem, ze przepis dotyczy calej Austrii?? Warto czytac ze zroUmieniem co inni pisza..

Motocyklisci z wielu krajow jezdza do Ausrii nie, zeby posmigac po autostradach ale, zeby zwiedzic alpejskie przelecza.. 

fakt, nijak to sie ma do planow w DE ale jest bardzo blisko...

Nie zdziwie sie jesli tez przepis wejdzie ... 

Przepis wejdzie, pytanie tylko jak szybko ?

W Niemczech te zakazy obowiazuja juz od nastu czy kilkudziesieciu lat. 

Najbardziej znyny, to ten na tej trasie ! 

• Upvote 1

W dniu 21.07.2020 o 09:17, ks-rider napisał:

Trafisz złotko na swoje błotko 😛 (oby nie, a juz cie wyjebało na zewnątrz przed puchą ) .

Załóż gopro na kask bo się można zrzygać od telepania .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

ja tam uwielbiam dźwięk kurwionego dobrego spaliniaka , wczoraj chłopaki na gumie lecieli , co chwila jakiś sport albo czopek wyprzedza , obok jest rondo gdzie chłopaki urządzają nocną chłostę , odgłos odciny r6 bmw , zapach kurwionej szmaty  piękne rzeczy jak to może przeszkadzać , nawet o 2 w nocy lepiej się śpi 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl