Skocz do zawartości

Mińsk M1A, Moskwa 125


dzikigeneral1996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jestem na etapie wykonywania szparunków w mojej WFM M06, ale już zgłębiam temat innych motorów.
Temat Csepeli węgierskich już ogarnięty (nie potrafię jedynie odróżnić przednich wideł czym się różnią u niektórych modeli), ale temat z ruskami trochę idzie gorzej..
Potrzebowałbym jakichś wskazówek gdzie znajdę materiały, które pomogą mi odróżniać szczegóły K-125, K-55, Moskwy-125 i Mińska M1A. Często zdarza się tak, że jest motor, który jest zróbą z tych 3 czy 4. Mogą być jakieś pomocne linki itd.
Dodam też parę zdjęć, żeby na ich podstawie można było podyskutować, czy egzemplarz był warty uwagi - niedawne ogłoszenie z OLX.
Z tymi ruskami to trochę tak jak z wskami.. między niektórymi modelami były nieznaczne, ale istotne różnice i ciężko o taką wiedzę czasem, a cyrylica trochę mnie przeraża.
Tak więc jakby ktoś miał fajny egzemplarz do odrestaurowania, w miarę kompletny, to przyjmę. Interesuje mnie Mińsk M1A, Moskwa 125, i Csepel 125/49 lub /50 - jeśli jest lepsze miejsce do tego typu ogłoszeń to proszę powiedzieć, to uaktualnie to. Szukam też info o bazarach motorów w Wielkopolsce.
Zapraszam do dyskusji na temat tych modeli. Jak jakiś dorwę, to może pociągnę tu ten temat dalej z renowacji. Na razie etap zgłębiania wiedzy.
 

Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...