Skocz do zawartości

problemy Romet 747


lex198945
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam takie pytanko kupiłem skuter Romet 747 i od nowości był.problem z filtrem paliwa bo.sie sączyło z niego i wymienilem na papierowy ale bardziej chodzi mi o to czy może on być poziomo czy pionowo bo pionowo nie.ma możliwości go zamontować wcześniejszy filtr był.z siatką i sobie.lezal ale nie wiem czy ten papierowy może też leżeć czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz syf w sprzęgle odśrodkowym. Wymyj to zmywaczem do hamulców. 

A jak nie pomoże to do przejrzenia cała przekładnia - może być też luźny pasek (tylko wymiana ratuje), może być krzywy dzwon sprzęgła (chińczyki potrafiły tak mieć, że po pewnym czasie dzwon robił się owalny z przegrzania bo jest z kiepskiego materiału), może być syf w wariatorze i rolki nie mogą się swobodnie przesuwać, talerz wariatora też może mieć rowek. Ale zacznij od sprzęgła bo to najczęściej jest winne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich posiadam rometa 747 2020 na elektronicznym gaźniku a chodzi o to ze mi go zalewa a śrubka od regulacji mieszanki wogule reaguje na module zablokowanym reagowała a teraz mam odblokowany i nie reaguje tylko go zalewa proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jeszua zmienił(a) tytuł na problemy Romet 747
47 minut temu, lex198945 napisał:

Witam wszystkich posiadam rometa 747 2020 na elektronicznym gaźniku a chodzi o to ze mi go zalewa a śrubka od regulacji mieszanki wogule reaguje na module zablokowanym reagowała a teraz mam odblokowany i nie reaguje tylko go zalewa proszę o pomoc 

Tak się kończy uwolnienie nadprogramowych demonów z chińskiej bestii.

A teraz napisz jeszcze raz, ale po Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lex198945 napisał:

Ale jak po polsku napisałem tak jak się dzieje inaczej nie darady poprostu śrubka od regulacji składu mieszanki nie reaguje i zalewa mi gaźnik i pali jak smok 

Zobacz czy przypadkiem nie zawiesiło / zacięło się automatyczne ssanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanie wyciągałem i podpinalem pod aku bo myślałem ze nie działa ale działa wysuwa sie i po kilu minutach chowa także jest dobre nie wiem gdzie jeszcze patrzeć 

1 minutę temu, lex198945 napisał:

Sanie wyciągałem i podpinalem pod aku bo myślałem ze nie działa ale działa wysuwa sie i po kilu minutach chowa także jest dobre nie wiem gdzie jeszcze patrzeć 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...