Skocz do zawartości

problem z st1300


Rekomendowane odpowiedzi

Mój sprzęt to st 1300 paneuropan rok 2009 przejechane 84  tyś.Po przejechaniu około 120 km wjechałem w miasto ,troche swiateł troche korków i w pewnym momecie motor dostał czkawki zaczoł przerywac szarpać az całkiem zgasł jakby paliwa nie dostawał,po chwili postoju pali od razu bez problemu ruszam i to samo.Z miasta jakos wyjechałem na prostce przy wiekszej predkosci nic sie nie dzieje.Kolega mówi jedz na otwartym baku może to odpowietrznik .No niestety po dłuższej jeżdzie nawet otwarty bak nie pomógł .Zrobiłem 160km motor postał z godzine po czym ruszyłem i po jakis 3km zaczeła sie czkawka szarpanie i gaśniecie silnika ,pomagało tylko wciśniecie sprzegła i przegazówka .Postałem chwile w cieniu ruszyłem i gaz ,na wysokich obrotach motor szedł bez problemu przejechałem a4 ponad  100 km i nic sie nie działo 150 -160 jechałem było 0k .Kiedy w domu podjechałem pod garaz to wtedy zaczoł gasnac powoli przerywac aż całkiem zgasł Motor krótkie trasy jedzie i nic sie nie dzieje, do 100km.Motor miał sprawdzoną pompe paliwa i przedmuchane wszystkie przewody odpowietrzenie ok.Panowie macie może jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qadrat napisał:

Jak sprawdzałeś pompę paliwa? Bo to co opisałeś to właśnie typowy objaw walniętej pompy, która po rozgrzaniu robi problemy.

Moto było w serwisie chłopaki powiedzieli ze pompa ma dobre parametry czyli jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...