Jump to content
Sign in to follow this  
KamilaMoto93

Chamstwo na zlotach

Recommended Posts

Hej nazywam sie Kamila i jestem nowa. Pracuje od 2 lat okolo jako Hostessa na zlotach motorow i targach. Juz w sumie troche tam przezylam i staram sie przywyknac do wiekszosci zachowan (Zloty mnie "wytresowaly") , ale doswiadczylam duzo chamstwa i buractwa tam. Ogolnie rozumiem, ze hostessy musza byc z dekoldem itd , ale teksty w stylu "O jaaa ile ważyć moga takie cycki" itd to chyba przesada... a zdarza mi sie to na kazdym doslownie zlocie. 

To taka juz kultura zlotow i musze przywyknac?

Wy tez sie z tym spotkaliscie?

Dzieki za odpowiedzi !

• Haha 1

Guest
Posted (edited)

Pieknych kobiet duzo nie jest, wiec niestety bedac takowa spotkaja Ciebie i gwizdy i sapania. 
Polecam sie tym za bardzo nie przejmowac i wyjsc ze slusznego zalozenia, ze wiekszosc o pieknej kobiecie w swym zyciu moze tylko pomarzyc. 
Towar deficytowy. 

Lepiej zapodaj informacje ile masz odlozone na moto, to moze wspolnie na forum wszyscy cos wymyslimy. 🙂

PS Zaraz Cie odesla do powitalni😉

Edited by Guest

Ok dzieki za mile slowa. Zaraz sie tam tez udziele. Tak po prostu chcialam wasze i innych zdanie znac. Moze to chodzi o moj stroj na zlotach ? moze jednak jest zbyt otwarty... Nie ja go wybieram zawsze mnie "ubieraja" organizatorzy , wiec domyslam sie ze ma przyciagac uczestnikow jednak.....

• Downvote 1

Właściwie to ja też nie wiem ile ważą cycki... 

No nic, zobaczymy jak się temat rozwinie i kim okaże się być Kamila.

Posted (edited)
2 minutes ago, Staszek_s said:

Właściwie to ja nie wiem ile ważą cycki... 

🤣 Poczulam sie przez chwile jak na zlocie.... Dzieki za wspomnienia , lezka sie w oku kreci 😂

A tak serio to ciezko nawet na takie pytanie odpowiedziec, ale to akurat mi utkwilo w pamieci, chociaz bywalo wiele podobnego typu XD

Nie wiem kim mialabym sie okazac , ale postaram sie byc soba raczej

Edited by KamilaMoto93
  • Upvote 1

Moze to chodzi o moj stroj na zlotach ?

Może jesteś jedyna trzeźwa ...

Posted (edited)

Bywam na zlotach i chcialbym Ci Kamilko doradzic cos, ale hmmm troche ciezko oczekiwac ze beda tam sami dżentelmeni jak na zlot wpada sie napic piwa, popatrzec na motory i pogapic na duze cycki i jak sa to wtedy o nie zagadac XD

Wiec sory ale chyba musisz przywyknac lub zmienic prace, albo zważyć cycki i miec gotowa odpowiedz na nastepny raz XDXDXD

Sory za szczerosc 😛 ale takie sa realia zlotow, przywyknij 😉

Edited by SebastianWariatMotocyklowy
  • Downvote 1

4 minutes ago, bozoo said:

Może jesteś jedyna trzeźwa ...

To pijaństwo zawsze = buractwo ? 😂

• Downvote 1

To pijaństwo zawsze = buractwo ? 
Pewnie nie ale o hamulce trudniej.
  • Thanks 1
  • Haha 1

A hostessa na zlocie roznosi opłatki czy alkohol? Bo jedyny zlot na którym widziałem hostessy był zlotem miłośników H-D w Karpaczu, roznosiły tam Jacka Danielsa i siłą rzeczy sytuacja gdy atrakcyjna kobieta częstuje mężczyzn alkoholem w atmosferze luzu, muzyki i lekkich oparów powoduje pewne rozluźnienie relacji, takze tych słownych.

Myślę że podobnie byłoby na spotkaniu rozrywkowo-plenerowym dowolnej grupy hobbystyczno-zawodowej.

P.S. Widziałem parę relacji ze spotkań tzw. babskich, gdy kobiety rozluźnione alkoholem "poklepywały" roznoszących drinki mężczyzn - ciekawe czy Ci mężczyźni też potem byli rozgoryczeni taką sytuacją i uważali kobiety za..........

Ciekawe czy na zlocie michoa będą hostessy.

• Like 1
  • Haha 1

Będą! Tylko będą roznosić sałatki i częstować jajecznicą nie alkoholem, więc będzie kulturka, jak to Michoa obiecywał.

2 minutes ago, Staszek_s said:

A hostessa na zlocie roznosi opłatki czy alkohol? Bo jedyny zlot na którym widziałem hostessy był zlotem miłośników H-D w Karpaczu, roznosiły tam Jacka Danielsa i siłą rzeczy sytuacja gdy atrakcyjna kobieta częstuje mężczyzn alkoholem w atmosferze luzu, muzyki i lekkich oparów powoduje pewne rozluźnienie relacji, takze tych słownych.

Myślę że podobnie byłoby na spotkaniu rozrywkowo-plenerowym dowolnej grupy hobbystyczno-zawodowej.

Ja ogolnie stoje tam i mozna mnie zapytac o nowosci , rozdaje ulotki z firmami do stoisk motocykowych, kieruje na parkingu, mapy zlotu rozdaje. I ogolnie nie moge byc niegrzeczna dla uczestnikow zlotu no i mam w miare mozliwosci sie usmiechac i odpowiadac na ich pytania 🙂

• Downvote 1

No to ogólnie mamy wyjaśnione. Dla mnie ogólnie koniec tematu, nic więcej nie przychodzi mi do głowy poza tym, że kiedyś też były zloty i do rozdawania znaczków zlotowych  czy opasek nie trzeba było zatrudniać hostess ani jakoś "specjalnie" je ubierać.

16 minutes ago, SebastianWariatMotocyklowy said:

Bywam na zlotach i chcialbym Ci Kamilko doradzic cos, ale hmmm troche ciezko oczekiwac ze beda tam sami dżentelmeni jak na zlot wpada sie napic piwa, popatrzec na motory i pogapic na duze cycki i jak sa to wtedy o nie zagadac XD

Wiec sory ale chyba musisz przywyknac lub zmienic prace, albo zważyć cycki i miec gotowa odpowiedz na nastepny raz XDXDXD

Sory za szczerosc 😛 ale takie sa realia zlotow, przywyknij 😉

Ok powiem tak - dzieki za szczerosc. 

i staram sie przywyknac ,ale gydby to bylo takie proste nie byloby chyba tego tematu 😛 

Ale dzieki i tak

7 minutes ago, bozoo said:

Ciekawe czy na zlocie michoa będą hostessy.

Ok to juz nie przeciagam tematu ! Ale dzieki za szczere odpowiedzi, chcialam wiedziec jak to wyglada z punktu widzenia facetow (w koncu glownie mezczyzni sa na zlotach).

a co to za zlot u michoa? Nie szukaja Hostess ? 😄 

• Downvote 1