Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra to powiem tak gorąco liczę że będziecie i francówki parówskie będą ale no stawiasz mnie jak rocco sifredi alettę ocean w schowku na szczotki i nie będę w takim razie kombinował z datą bo ciężko mi przekładać datę pod kogoś skoro ktoś sam nie wie 😄

czyli 17 lipca , człowiek się nie liczy w ogóle kiedy hajs się musi zgadzać , więc nie buduje łazienek , prysznicy, kibla też nie ma , jeśli chodzi o dziwki to trzeba sobie przywieźć na pendrive bo internet tu strasznie wolno chodzi i chęci wam odejdą zanim się filmik w 240p załaduje ,

spanie-tak nie ma problemu ale daje teren ewentualnie jakiegoś wraka bez silnika których u mnie pełno , więc warunki dramat i lepszych nie będzie

można wystartować o 9-10 rano zwiedzić np pobliską rzekę czy żwirownię , zobaczymy ile ludzia się wyklaruje

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Ty się określ, kogo witasz widłami, a kogo chlebem i solą. Bo wiesz, tutaj relacje międzyludzkie to wysoki stopień zaawansowanej komplikacji, więc żeby nie było, że ktoś będzie musiał po pijaku i nago na pks spier**lać, do tego jeszcze z dyszlem od władimirca w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mordo bez kitu myślę że każdy z forum może wjechać , ciut boję się osoby zaufania publicznego że jak tu wjedzie i zobaczy co się dzieje to będzie potem mnie szantażował że zniszczy cygańskie królestwo a reszta jak najbardziej ........

ostatnio było spokojnie , Adama specyfik wykończył mnie jak zlot motocyklowy wueskę za 100 zł i poszedłem grzecznie spać ale nie wiadomo czy nie będziemy się nap**dalać , sztachet nima ale są opony felgi i inne śmiecie , z drugiej strony powiedxz co to za zlot bez zadymy ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 21:01, michoa napisał:

no dobra to powiem tak gorąco liczę że będziecie i francówki parówskie będą ale no stawiasz mnie jak rocco sifredi alettę ocean w schowku na szczotki i nie będę w takim razie kombinował z datą bo ciężko mi przekładać datę pod kogoś skoro ktoś sam nie wie 😄

czyli 17 lipca , człowiek się nie liczy w ogóle kiedy hajs się musi zgadzać , więc nie buduje łazienek , prysznicy, kibla też nie ma , jeśli chodzi o dziwki to trzeba sobie przywieźć na pendrive bo internet tu strasznie wolno chodzi i chęci wam odejdą zanim się filmik w 240p załaduje ,

spanie-tak nie ma problemu ale daje teren ewentualnie jakiegoś wraka bez silnika których u mnie pełno , więc warunki dramat i lepszych nie będzie

można wystartować o 9-10 rano zwiedzić np pobliską rzekę czy żwirownię , zobaczymy ile ludzia się wyklaruje

czyli 17 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordencjo dokładnie aczkolwiek jeśli liczysz na 30 osób hostessy z cyckami na wierzchu noszące driny gry i zabawy i tłusty event to będziesz zawiedziony narazie pewnik jest ja izo Adam czyli 3 osoby 😄 gorąco liczymy na szemyslawa i pierwsza damę zlotu ale niestety oni nie wiedzą 😞

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 21:32, michoa napisał:

Mordencjo dokładnie aczkolwiek jeśli liczysz na 30 osób hostessy z cyckami na wierzchu noszące driny gry i zabawy i tłusty event to będziesz zawiedziony narazie pewnik jest ja izo Adam czyli 3 osoby 😄 gorąco liczymy na szemyslawa i pierwsza damę zlotu ale niestety oni nie wiedzą 😞

licze na fajne towarzystwo reszta to dodatek którego nie musi być, a cycki mam swoje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy ja postaram się w tym roku nie odpaść po godzinie , ale nic nie obiecuje , alkoholizm to pasja którą musze realizować niezależnie od warunków 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dobra 2 tygodnie zostały dopisujemy się do listy

1.michuja

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra frekwencja pęka w szwach nie wiem gdzie tych wszystkich pomieszczę więc odwołuję 😄 soryfordys dla ludzi którzy chcieli przyjechać ale stworzyłem specjalnie listę raz jeszcze bo kolidował mi ten gril z innym wypadem ale zasada -jak brzydka chce się bzykać codziennie a ładna raz w roku to brzydka zaczeka i stawiałem na gril , skoro jednak zainteresowanie jest zerowe to postawiłem na drugą imprezę

odwołane

 

delikatnie pracujemy jeszcze nad wizją alternatywną u IZO za tydzień ale szczegóły wkrótce

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam napisał:

Szit, pasował mi ten termin jak nigdy.

No cusz, trzeba będzie poszukać alternatywy. 

no to przyznaje wielkie sory bo ty konkret osoba jesteś i biję się w pierś że w hu*a poleciałem 😄 wyślij mi na pw numer telefonu do ciebie ( mam ja ciebie na fejsie w ziomkach czy nie używasz tego ścierwa ? bo mam pełno jakiś fake kont i nie wiem kto jest kto 😄 ) to na przyszłość spróbujemy jakoś skonsultować te sprawy    😄 izo się wyłamał bo nie ma czasu ty się w temacie nie odzywałeś mówię dobra to jak ostatni wódownicy też padli to ja też to pie**ole a trening driftu się pojawił w niedziele i jadę narobić sobie siary jakim jestem kaleką 😄 więc sobota wieczór muszę być trzeźwy i iść spać po wieczorynce .......

 

natomiast dogadałem że ja za tydzień lecę do izo i generalnie kto chce też może lecieć , możemy się spakować w jakiegoś mojego wrzoda ale w planach są wtedy ucieczki przed policja wymiany skrzyni i jedziemy pół dnia to odrazu mówię bo tak wyglądają podróże ze mną

chyba że szemki i niwe dołącza i nas zabiorą tym pedalskim gównanym busem vieśwagena to będziemy chlali już w busie ........

sobota nocleg u izo powrót w niedzielę

i to jest pewne bo ja lecę sam napewno ( pewnik 100% słowo cygana jak kiedy mówi że roweru nie ukradnie )  a kto jeszcze dobije to nie wiem

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam napisał:

Uspokój się, gejparty w dwie osoby to i tak pomysł do śmietnika

patrz jaki burżuj ja ostatnio wiecznie pije do komputera a ten mówi że gej party na 2 osoby to lipa 😄 w 2 osoby to już gruba impreza i klimat w tych czasach 😄

 

5 minut temu, Adam napisał:

Następnym razem na pewno się uda. Przyszły tydzień mam już zaklepany niestety 😞 

no dobra to w tym roku wszystko definitywnie odwołane spróbujemy za rok 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...