Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej w sumie to delikatnie możemy się już onanizować 😄  w tym roku chyba ciut wcześniej będzie ( lipiec ) , ci co byli postaramy się tak zgrać daty żeby w tym roku też mogli być 😄

w tym roku już w ogóle się nie liczy człowiek tylko hajs dlatego

-nie buduje łazienek , woda z kranu jest , kibel w krzakach

-nie ma sensu robić 2 dni bo Adam wykończy m,ichuja przed 22 i tyle 😄  no dobra w tym roku zaczekam na jedynego wódkowego zawodnika a nie spruje się zanim przyjedzie 😄 , aczkolwiek kolejnego dnia o 12 już niby byłem w dobrym nastroju żeby pić    😄

-jak zawsze nic za nic , zero wpłat cudowania , ale zero wygód jak ktoś chce luksusowe alkohole itp to we własnym zakresie , od firmy najtańsza kiełbasa , czysta i kustolino 😄

 

generalnie zapraszam wszystkich  , miejsce dokładnie podam tym co nie byli przed samym wyjazdem bo nie mam ochoty chwalić się całemu światu gdzie dokładnie mieszkam 😄

 

rok temu wyszło zajebiście , dzida trzoda i najebka a w sumie jedyne straty to zatarty kibel ( musiał się pasek zerwać od dozownika albo zapchał dozownik )  ale 100 zł na chiński cylinder przy takim melo to h*j nie straty, wypadki się zdarzają napijesz się naćpasz a i tak by sięzdarzył 😄 , już działa w tym roku też będziemy go tresować  😄

PS rejven niech już robi parówki w cieście francuskim zajebiste były

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra luźna propozycja 17 lipca sobota ?

jedniodniowo , mam wolne więc możemy się zjechać na 9 rano i zacząć chlać , jest laweta i truck , w planach spakować gruzy i jakiś wypad na większe plejs do upalania niż moja działka i z podjazdami tylko potrzebny trzeźwy kierowca

co na to stara gwardia która była i ma pierwsze prawo głosu ? czasu jest sporo więc można się kopać kto ma czas a kto nie ma i coś dopracować ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiało 😄  czekam za starą gwardią bo to byli pewni ludzie , którzy wiem że jak powiedzą tak to będą jak powiedzą nie to nie będą i pod nich chciałbym dopasować 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, przemek96 napisał:

Nie było masażu, nie przyjeżdżam. 

oo to jak rejven przyjedzie sama to jeszcze lepiej 😄

nie no dobra żeby nie było lekko rynsztokowy żarcik na poziomie cygańskiego króla 😄

Ogólnie dlatego pytam bo rok temu stawałem na głowie żeby pozałatwiać transporty , spania cuda wianki zapowiadała się gruba frekwencja a finalnie przyjechało parę osób którym nic nie przeszkadzało , więc w tym roku najpierw stara gwardia się wyklaruje wtedy będzie ofiszial data dla reszty , ja porozsyłam zapro wtedy dla ludzi co kojarzę z forum a nie siedzą już może ktoś skorzysta , generalnie zapraszam wszystkich jakiś mega wrogów to chyba nie mam sporo ludzi bym pewnie poznał zanim forum się całkiem wysypie  , tylko tyle że wiadomo jak zacznie się nalot trolkont jaki był rok temu przed samą datą to będzie selekcja , nie mam ochoty się potem tłumaczyć że komuś zniknęło 20 czy 40k w 2 kołach bo  przyjechała frania z 1 postem bo koniecznie chciała nas poznać i wszyscy nalegali bo to laska  i w nocy podjechał jej chłop busem i była szybka akcja 😄

 

szemek możesz wziąć pierdbike , ale nie obiecuje że po imprezie będzie jeszcze jeździł 😄

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań się mazać. 

Napisz konkretnie, ze nic nie ma i szlus. W razie czego mój motocykl będzie miał AC i biorę to na siebie, ewentualnie ze swojej strony gwarantuję dostęp do bezpiecznego miejsca parkingowego dla motocykla na noc - można się do mnie zgłaszać w tej sprawie. Jak ktoś się nachla i zostawi motocykl z kluczykami pod sklepem z żulami to i tak mu zginie, choćbyś na głowie stanął. 

W ZDW jest sporo miejsc noclegowych i taksówki - uznać należy imprezę za grilla integracyjnego w miejscu którego gwarantujesz alternatywne miejsce pod namiot.

Ze swojej strony załatw tylko lodówkę, żeby tak się stało, że nie będę musiał ciepłej pić. 

Jak termin będzie konkretny  - stwórz nowy temat z datą i przybliżoną lokalizacją. Podepnę go w tym dziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za buellem czekamy , ja powiedziałem niech żona przyjedzie na pierdbikie z parówkami francuskimi i starczy po co on nam , ale żona się nie odzywa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na którą będziesz się mógł ? bo to też kwestia czy czekać czy nie 😄 wolałbym jak największe grono , trza jeszcze multipli napisać ale wszystkich pewnie nie pogodzę i tak

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...