Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, michoa napisał:

 

 

grizzli moje ego jest 2x większe od twojego i chyba kosza dostałeś , szansę na riplej ma staszek i kiler i ci co nie trolowali ,

 

 

Wbiłeś mi nóż w serce...Będę śledził temat, szlochał w mankiet i zazdraszczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, przemek96 napisał:

grizzli najwyżej podasz się za kogoś innego 

założy konto  w stylu gorącamalwinamotocyklistka ze 2 dni przed zlotem  wklei z 3 foto z instagrama i tommo i limo będą nalegać żeby przyjechał i na mnie krzyczeć że jestem wulgarny wobec kobiet a mógłbym mieć dziewczyny na zlocie   i może się ugnę , niech próbuje 😄 jak będą duże silikony ( minimum takie jak ma kamil )  i kalosze to dam szansę .....

 

2 godziny temu, przemek96 napisał:

To chyba znam więcej forumowiczek... 😀

no ty ciut tych zlotów oblatałeś pewno ja nigdy nie byłem na żadnym oprócz u siebie 😄

do borek miałem 100km ale albo nie chciało mi się jechać , albo miałem jakieś tarcia z kimś tam i zwyczajnie się bałem że wpierdal dostanę 😄  ale z tu obecnych to chyba tylko Adam był w borkach i ty 😄

2 godziny temu, przemek96 napisał:

Poza tym Rejwen jakieś 5 lat później była na forum niż Ty, nawet ja byłem później niż Ty, słabo michoa.

mnie coś się wydaje że ja pierwsze 3 czy 4 lata to siedziałem w enduro cross gdzie brałem udział w gównoburzach ktm vs xr600 i dlaczego cross to hu*owa opcja do enduro , i pytałem jaki tłok do mtx80 nie interesowało mnie nic pozatym , ludzie , zloty nic

1 godzinę temu, Limo napisał:

A co ja Staszek Delikates żebym potrzebował prysznica? Już raz pokazałeś jaki z ciebie kolega to mi wystarczy 

serce nam pękło bardziej niż grizzliemu 😞  to w takim razie skoro miłości nie będzie idę napisać że wku**ia mnie pogoda 😄

 

Godzinę temu, grizzli napisał:

Wbiłeś mi nóż w serce...Będę śledził temat, szlochał w mankiet i zazdraszczał...

wybacz postaram się chociaż uspawać specjalnie dla ciebie jakiegoś motopieska w grudniu którego dostaniesz za darmo poza licytacją

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, michoa napisał:

 

 

 

wybacz postaram się chociaż uspawać specjalnie dla ciebie jakiegoś motopieska w grudniu którego dostaniesz za darmo poza licytacją

Tego mi nie zrobisz. Nie można być aż takim kutafonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2020 o 09:05, jonaszko napisał:

Tak a propos starej Japonii, może by warto wrócić do tematu?

Wszystko będzie, spoko 😉 muszę tylko nowy dom zbudować. Daj ze dwa lata... 

  • Haha :) 1

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, przemek96 napisał:

Z Rejwen i Nerką się spotkał na żywo, a Grass była przed nim na forum, więc może uznał, że prawdziwa 😉 W sumie to do Piguły sam się wybrał, Natkę poznał w Wawie. Kurde Michoa Ty znasz wszystkie forumowiczki! Agnes zaproś go to przyjedzie 😁

A mnie sie wydaje, że to na Megawatt w Kleszczowie było..?

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, michoa said:

rzucałem tekstami że ciepła kiełbacha jest na poczekaniu , następnego dnia byłem nieogolony w przepoconej koszuli , waliło odemnie tak wódą że szyby w aucie w upalny dzień parowały a za dupę złapałem i maka zjadłem 😄

Może po takich czerstwych tekstach i łapaniu za dupę zaczęła się bać że ją w końcu zgwałcisz. A bo to mało pojebańców w tym kraju? Teraz jeszcze mają ciche przyzwolenie od kochanego rządu to można sobie pozwolić na więcej.

Może pora zacząć myśleć co mówisz i do kogo, będziesz miał mniej wrogów.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Natalia Cattiva napisał:

A mnie sie wydaje, że to na Megawatt w Kleszczowie było..?

a urodziny chudej nie były wpierw ?

 

13 godzin temu, Limo napisał:

Może pora zacząć myśleć co mówisz i do kogo, będziesz miał mniej wrogów.

limo na ja cię wciąż całuje , na zlot zapraszam , ale ty pozostajesz widzę nieugięty 😞

 

19 godzin temu, przemek96 napisał:

A faktycznie 

żonie lepiej przekaż że w drugim kole też wentyl wyrwany , parówki w hot dogach do końca życia poproszę bo innaczej będe niczym limo dla michoa

13 godzin temu, Limo napisał:

Może po takich czerstwych tekstach i łapaniu za dupę zaczęła się bać że ją w końcu zgwałcisz.

taaa napewno , i przyjechała najpierw do 2 nawalonych jak szmaty typa do zadupia w górach gdzie ginie zasięg siedziała z nami do późnej nocy a po tym wszystkim dalej była chętna się spotkać 😄  jak teraz ci pocisnę a należałoby się to będziesz przeżywał do końca świata że ci cisnę i dlatego się mścisz więc ucałuje może być 😄 ?

 

mnie to się wydaje że tam było odwrotnie , jak to mówi moja stara kochanka -kozak w internecie pi*da w świecie , w necie co to nie ruchał a w realu siada mu średniaczka na kolana cycki w twarz a on pyta która godzina 😄  że zabieram się jak pies do jeża do tych bab , ona spragniona prucia , wymalowana wypicowana a ja pytam czy na xboxie pogramy 😄 

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź jakiegoś exc 😛 nie no dobra bo jak ktoś zgruzuje to się nie wypłacę 😄  pozatym fakt u mnie ciut za mało miejsca , crf 450 pewno pierwszego biegu nie zamknie , maks żeby się sensownie latało to pierdbike albo jakiś mtx50 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...



nie wszystkie
nigdy fomdruma nie widziałem osobiście coś tam nieudolnie podbijałem , ale za daleko było i to był już okres po paru koszach więc średnio mi się chciało
grass nie widziałem
nie widziałem karoliS , pauliS chyba ( siostra ?  ) ryby,  była jeszcze taka z obłędnymi nogami barbieDT co się ziomy z enduro śliniły jak wkleiła fotę z nogami przy DT -16 czy 17 lat siksa a z 1.8m wzrostu miała , nogi do kaloszy ideolo ze 4 browary myusiałbyś wypić żeby jak zaczniesz lizać od stopy to nie uschnąć zanim dotrzesz do celu
nie widziałem nigdy malwiny co zaczęła od NSR , a też ostra była
nie widziałem nigdy garfi od ninjy , niwy mi ją na nk namierzył żebym mógł ocenić czy warto udawać romantyka i podbijać ( tak warto )
i pewnie miliona innych bo ja to młody szczur jestem na tym forum


A pamiętacie "kwaśną piczkę" (jak to Michoa przekręcił) co to do mnie po glonojady jechała, jak ją nakreciliscie? :D
Ciekawe czy jeszcze żyją (rybki, znaczy się)...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2020 o 17:08, bozoo napisał:

A pamiętacie "kwaśną piczkę" (jak to Michoa przekręcił) co to do mnie po glonojady jechała, jak ją nakreciliscie? 😄
Ciekawe czy jeszcze żyją (rybki, znaczy się)...

to była ta co pracowała w KGB miała milion nicków , znikała i wchodziła pod innym ?  kwaśna piczka to ktoś inny przekręcił jakiś kivi albo yuby bo ona wtedy miała nick cierpka malina i to było chyba jej pierwsze konto 😄

 

ale ona chyba stara dupa była , fakt że ładna z twarzy ....

 

teraz ogólnie tak sobie patrzę to jest jakiśnalot babskich nicków , pomijając te koniecznie zainteresowane przeoraniem po pijaku co natrolowały w tym moim temacie swoich przeżyć i chwilowo się wyłączyły ( komuś się znudziło ? ) to chyba ze 4 nowe ,,baby'' się zarejestrowały 😄 ?

 

ogólnie w internecie sytuacja wygląda tak że fejs ogólnie mam wrażenie że przechodzi kryzys , coraz mniej fejmu i lansu jest , teraz jeszcze zmienili wygląd na siłę i ludzie się wkurwiają , bo tnie na niektóych telefonach i kompach , puste dziunie szukające sugar daddy wyemigrowały na instagram, ale tam też konkurencja jest ogromna i żeby reklamować jakiś gówniany energetyk trzeba mieć minimum silikonowe duże cycki , więc kto wie może rezurekszyn forum nas czeka 😄  ?  mam już sporo znajomych co wyjebało konto z fuckbooka, podobno taki trend jest ........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...