Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę bankowo, tylko jeszcze nie wiem czy w piątek czy w sobotę. Coś do picia i do jedzenia wezmę, więc od organizatora wymagam tylko że ogarnie jakieś dupy 😉 

Nocleg typu namiot mam - u kolegi w hotelu dobrej ceny dla Was nie dałem rady wynegocjować więc temat zlewam - nie będę głowy nadstawiał gdy cena pozostała jak dla Janusza z ulicy 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Adam ja się z piątku wycofuje bo jest po prostu brak chętnych izo o też wbija dopiero w sobotę 😄 także zaczynamy od soboty w chalupie jestem w stanie przenocować 5osob i z 10 w samochodach 😄

13 godzin temu, To_masz napisał:

Michoa wpaść nie dam rady bo żniwa w pełni, ale wspominałem o załatwieniu jednorazowej zastawy za free.

Jeśli chcesz sztućce, talerzyki i kubki to podeślij adres i jutro wyślę paczkę .

nie wiem czy chce bo nie wiem ile osób będzie 😄 

ja mam np 6 kieliszków które zawsze wystarcza bo mamy 21 wiek i 1/3 nie może ( choroby zdrowie )  1/3 mówi że wóda be 1/3 kieruje albo ma tarło żeby wrócić do domu i generalnie nigdy mi tych kieliszków nie brakło i nie wiem czy łatwić więcej czy nie 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, michoa napisał:

Generalnie Adam ja się z piątku wycofuje bo jest po prostu brak chętnych izo o też wbija dopiero w sobotę 😄 także zaczynamy od soboty w chalupie jestem w stanie przenocować 5osob i z 10 w samochodach

Czyli piątek odpada ??

Na 100% ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kiler napisał:

Czyli piątek odpada ??

Na 100% ??

tak oficjalnie wycofujemy się z piątku , zbyt mało chętnych , pozatym mówię zminimalizujemy opcję że jak w sobotę dojedzie reszta to część będzie jeszcze tak zwalczona piątkiem że nie będzie kontaktować 😄 sobota kto chce to nawet od rana , myślę że nie ma co czekać do wieczora , możemy usiąść w południe , spanie jak wspomniałem nikomu nie odmówię ale ludzkie warunki są dla 5 osób , reszta samochody poddasze itp 😄 atrakcji dodatkowych brak bo wszystko rozjebane , ja mam takie urwanie głowy że nic nie ogarnę , jedynie kiblem możemy po moim polu pojeździć czasówki pokręcić i jedno buggy chyba jeździ ( nawet nie wiem 😄  )

 

19 godzin temu, Adam napisał:

Kieliszek sobie wezmę 😉 

tego spróbuje załatwić ciut więcej albo kupię bo to akurat się nie zmarnuje 😄  natomiast z żarciem jak wspomniałem dosyć mam wpierdalania 2kg karkówki na kolację bo to nawet dla mnie dużo czy wyrzucania chleba bo zrobiłem zakupy na 16 osób a przyjechały 3 ( tydzień temu miało być 6 osób , były 3 ze mną 😄 , ustalmy chociaż np godzinę zero że kto dojedzie do 17 w sobotę ten jest kto nie dojedzie , tego nie będzie , i wtedy po prostu o 17 na miejscu zrobiemy wizję lokalną ile np zje rejven sałatek a ile jest sałatek i się dokupi   ) 😄

 

najważniejsza pogoda , jak będzie lało pół dnia będziemy się cisnąć w szałasie co będzie trudne i wkurwiające , narazie prognozy są optymistyczne oby tak było 😄

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, michoa napisał:

tak oficjalnie wycofujemy się z piątku , zbyt mało chętnych , pozatym mówię zminimalizujemy opcję że jak w sobotę dojedzie reszta to część będzie jeszcze tak zwalczona piątkiem że nie będzie kontaktować

Sorry ale taki jeden dzień to dla mnie jadącego+ - 200 km w jedną stronę ( i to tylko pod  warunkiem że pojadę autostradą której nie znoszę ) to dosyć mocno zmienia "całokształt"

Generalnie plan miałem taki żeby się skatanić z piątku na sobotę a  sobota/niedziela  tak ciut bardziej lajtowo coby mnie nie zaliczyli do statystyk  odebranych praw jazdy 🙂

Szczerze mówiąc to na jeden  sobota/niedziela i to w wersji light mi kompletnie nie chce jechać

Sorry chopki ale mam nadzieję że zrozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pisałem że już początkowe założenie było że jeśli od piątku to piątek delikatnie a reset sobota bo od początku było wiadomo że na piątek niewielu dotrze i żeby cześć nie umierała kiedy reszta w formie 🙂

Izo ma 270km bodajże i do tego hujowy droga ( 1od Częstochowy rozkopana masakra,  a krajówka wahadło za nową Brzeźnica)  szemek ma 200 ale ok kiler uszanuje wiadomo nikogo nie zmuszam i nie obrażam się jeśli ktoś nie przyjedzie bo mu się nie chce 🙂  

 

Czy będzie lat czy hard trudno powiedzieć ale wiadomo że wóda i dziwki dla każdego też są spoko ale z umiarem mnie szczerze szkoda zdychać cały kolejny dzień z nagasaki w żołądku ale trzeźwy siedzial nie będę 😄 na walić się do dobrego klimatu a nie do zgonu i rzygania na kolegę tak bym chciał natomiast myślę że to się nie uda jak zawsze 😄

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jonaszko napisał:

To jest ten zlot czy nie?😆 Pamietam tu  akcję z przed lat.  Chyba Stary Sierżant miał nick jak organizował zlot🤣

Tylko z tego co pamiętam u SSa była opłata i brawurowy harmonogram imprezy, a wyszła wujnia. Tutaj przewiduje, że będzie zupełnie na odwrót 😉 

1.michoa, sam , gdzie padnę tam śpię , od piątku godz 16 do niedzieli 22

2.przemek96, Midnight Raven, namiot, sobota rano do niedzieli w południe

3. Adam - sobota po południu. Nocleg sobie ogarnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mongoł odbędzie się jak przyjedziesz ty kamilnamoto magnes sebstianmotocyklowywariat i treks(aczkolwiek chyba go jsz zbanowal :D) inaczej odwołuje 😄 szemek druga lodówka będzie 😄

11 godzin temu, Adam napisał:

Tylko z tego co pamiętam u SSa była opłata i brawurowy harmonogram imprezy, a wyszła wujnia. Tutaj przewiduje, że będzie zupełnie na odwrót 😉 

u mnie harmonogramu ani atrakcji jest w sumie zero

nie mam nic jeżdżacego na zarżnięcie dla beki , miałem skombinować jakiś chiński kibel żeby na koniec po nim koparką przejechać ale brakuje $$ i czasu

gril ew rzeka i tyle

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej że coś pogoda nie rokuje jest szaro i zimno , ale miejmy nadzieje że chociaż bez deszczu wytrzyma 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

116791759_780626342678191_45172000826602jedyne foto jakie się uchowało ale rejven chyba coś nagrywała 😄 ? ja to połowy nie pamiętam , ale full kulturka była ja nawet do miski narzygałem a nie pod siebie także nie ma lipy , jeden gruz umarł ( rejven za wolno jeździła i dlatego złapał flaka 😄 ) reszta nawet odpala nawet skuter widzę po wczoraj jest w całości 😄  dzięki wszystkim za przybycie ci co nie byli niech załują przez całe życie się tyle kurzu nie najedzą co u mnie wczoraj 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...