Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra zaczynamy rzeźbić listę , 2 tygodnie zostało każdy chyba jakoś się tam wyklarował  fajnie jakby  do przyszłego weekendu lista była zamknięta

Nie wiesz czy przyjedziesz nie dopisuj się , lepszy niezapowiedziany gośc najwyżej się coś dokupi niż zrobić zakupów na 20 osób a przyjedzie 5 😄

ksywa , w ile osób ( jak ktoś chce może zabrać towarzysząca ) gdzie śpi na ile dni

1.michoa, sam , gdzie padnę tam śpię , od piątku godz 16 do niedzieli 22

potem następny przepisuje i dodaje numerek

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Agnes85 napisał:

Ja tam się waham...po wpisach Michoa mam lęk wewnętrzny że zostanę wykorzystana w sposób.... A widzę że jedna niewiasta ma być więc raczej we dwie nie podołamy...

Znasz takie powiedzenie : "krowa która duzo muczy ... " 🙂

  • Dzięki! 1

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Agnes85 napisał:

Sugerujesz , że Michoa już niedomaga...😂😂😂 Ciiii niech się ogarnie po wczorajszym zakrapianiu...

 

To Wam da popalić... 🤣🤣🤣

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra z racji że każdy ma wyj**ane w jakąkolwiek formalizację to jest foch 😄 i ja też mam wyj**ane w onanizację  -żarcia i wódy kupuje na 4-5 osób i tak też kombinuje z kimą , kto przyjedzie nadliczbowy będzie miał spontan  , nie obiecuje że udany 😄 

 

Chciałem dobrze żeby nie było że ja robiąc zlot , robię go na sępa ale skoro nikt nie chce będzie jak zawsze 😄 michoa robi zlot na którym nic kompletnie nie ma , jak ktoś przyjedzie na spontanie z pustymi rękoma ( ręcyma 😄 ?  ) to może nie mieć co żreć i gdzie spać albo będziemy robili gimnazjalną najebkę i 0.5l wódki na 10 czy 15 osób 😄 

 

pewni są szemek69 , szpilki na plaży , ja , izo z bracholem czyli 5 osób 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no serio mówiąc to po ostatnim grilu wyje*ałem 2 chleby na pole  bo mi zwyczajnie spleśniały bo nie dałem rady ich zjeść w czas bo kupiłem żarcia na więcej ludzi a oczywiście 70% nawaliła 😄 , a wywalanie żarcia to dla mnie największa zbrodnia zaraz po nazywaniu czopera motocyklem , więc nie bede robił zakupów na 30 osób tylko zrobię na 5  i tyle a że jestem spłukany jak zawsze to najwyżej ci co przyjadą nieplanowani będą jeść trawę albo będziem dzielić kilo kiełby na 30 osób   😄

 

ofkorz nikomu nie bronię przyjechać wręcz przeciwnie mimo wszystko zapraszam tylko proszę się po prostu liczyć z prowiantem we własnym zakresie , czyli tzw zlot na kononowicza będzie bo nic nie ma 😄  nie ma gdzie spać , nie ma co żreć , nie ma ciepłej wody itp 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micho, wyluzuj, przecież nikt nie przyjedzie na sępa, tylko żeby się spotkać (chociaż co ja tam mogę wiedzieć, świeżak jestem, tradycji nie znam 🙂). Sam niczego nie deklaruję, ale mam nadzieję w sobotę uścisnąć Twoją grabę, a później, to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra  to ja napisze tak - jeśli z nieba nie będzie nap.....ć żabami i prognoza na niedzielę też nie będzie tego zapowiadać to ja jestem na 100% 

czy w zaistniałej sytuacji "osobowej" znajdzie się miejsce na kimę w chałupie czy szukać noclegu "na mieście" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kiler napisał:

czy w zaistniałej sytuacji "osobowej" znajdzie się miejsce na kimę w chałupie czy szukać noclegu "na mieście" ??

 no i właśnie dlatego chodziłem i prosiłem niczym kamila o foto z kartką żeby robić listę kto co i jak wcześniej , kiler odezwałeś się wcześniej będę cudował , ale jak mi się odezwie tak 10 osób w piątek w południe że jednak przyjadą pod warunkiem że będzie gdzie spać to nie będzie 😄 w chacie na chwilę obecną mam 4 miejsca śpiące czyli de facto na styk dla  5 pewnych osób z listy ( 2 wyrka plus jedno moje , plus materac 2 osobowy dla którego narazie nie ma miejsca ale będe czarował  😄  )  ale będe coś czarował ( mam mały barak i nawet będzie problem z wciśnięciem materaca na podłogę  )    wydaje mi się że max techniczna możliwość to 7 osób w domu ale nie mam tyle materacy i muszę zaczarować  tylko że z drugiej strony skoro jest pewnych 5 osób to po co mam latać cudować 😄 ?  i kółko się zamyka dlatego chciałem listę........

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...