Skocz do zawartości

propozycja-zlot u michuja 1.08.20


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tommo napisał:

Mam też nadzieję, że wszelakie waśnie i forumowe kłótnie nie wpłyną na nastrój spotkania i napijemy się jak równy z równym w miłej, przyjaznej atmosferze.

jeśli tylko na tym spotkaniu nie będzie mowy o polityce (przez nikogo ) to myślę że damy rade 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Michoa, taki prysznic rozwiązuje problem. Namiot jakiś miałem w piwnicy, ale ostatnio używałem go kilkanaście lat temu więc hgw co z niego zostało. Wyglada na to ze najważniejsza pogoda ale tego dowiemy się na dwa dni przed pewnie. Ty z przygotowaniami i nakładami nie szalej, wszystko się ogarnie na bieżąco improwizując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kiler napisał:

my chyba naprawdę żyjemy w innym kraju lub czasoprzestrzeni bo wg mojego kalendarza 3 to poniedziałek

sory 1 sierpnia fakt

nie będzie kultury i przyjaznej atmosfery będziemy nap**dalać wódę i rzygać po ścianach jarać kapora jakimś gównem i spać z jajami w mrowisku ,  będzie można się nap**dalać albo grubo albo wcale , wóda i dziwki dla każdego !!!!

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej deklarowałem, mój ziomek ma w okolicy hotel.

Uderzę dzisiaj i postaram się wynegocjować coś dla nas na ten termin. Także jeżeli kogoś hotelowa cena nie odstrasza - proszę o chwilę cierpliwości. Ponoć przez pole jest pół piwa drogi.

Ja prawdopodobnie strzelę kimę w trawie, bo mam do domu tyle, że doleciałbym komarkiem. Ale nim nie dojadę, bo go zaraz po pijaku roz%*#imy. 🤠

Michoa, masz jakiś zestaw Hi-Fi? Łyknąłbym w takim towarzystwie pod "Weselny pyton".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam napisał:

Michoa, masz jakiś zestaw Hi-Fi? Łyknąłbym w takim towarzystwie pod "Weselny pyton".

coś ogarnę wiadomo disco polo musi lecieć , pierwszy taniec ja z szemkiem zatańczę jeśli rejven nie będzie zadrosna, a jak będzie to biorę szczotkę do kibla za partnerkę 

Generalnie na chwilę obecną najwcześniejszy możliwy start piątek 16:00 -od tej godziny można startować , jeśli ktoś nie może w piątek bo nie ma czasu albo krowa mu się cieli , to niech wbija w sobotę od której wygodnie , w sobotę będzie main event i dojebiemy się jak nastolatka na ogródkach działkowych , w piątek oczywiście nikt o suchym pysku nie bedzie siedział ale zrobimy delikatnie żeby dotrwać soboty bo pewnie nie każdy może 2 dni i ma budżet więc żeby nie było że garść ze mną włącznie nakurwi się jak przeciętny rosjanin w piątek a w sobotę jak dojedzie reszta będziemu ściskać miski i mówić że wóda jest obrzydliwa kiedy reszta ekipy będzie gotowa do startu 😄

odnośnie pogody - jest oczywiście jakiś plan awaryjny jak będzie lało 2dni non stop ( najbardziej penisowy ale niestety możliwy scenariusz ) jakoś się będziemy ściskać pod wiatą na dworze i grać w karty , kiełbasa z grila itp ale mam nadzieję że wkońcu lato przyjdzie.....

odnośnie kasy -klimatyczne wynosi 800 zł płatne u mnie , a na serio to nawet jeśli jesteś gołodupcem ale masz chociaż na paliwo albo umiesz jechać pod naczepą to zapraszam , hotel to wiadomo opcja dla spragnionych cywilizacji , natomiast mam tyle samochodów plus część wepchnę do domu , jest też opcja na kimanie na poddaszu ( ciepło tylko sufit nisko ) generalnie myślę że jestem w stanie przekimać nawet 20 osób ale w hujowych warunkach typu rozłożone siedzenie w samochodzie  , więc jak ni masz namiotu ani kasy także zapraszam , jak ktoś będzie jechał bleblecarem albo pkp czy pks mogę po niego wyjechać w piątek albo sobotę , z odwiezieniem nie wiem w jakim będe stanie ale pkp zduńska wola jest 6km stąd od biedy 4 pak i w drogę 😄 żarcie jakieś tam i picie zoonanizuje   bez szału ale będzie

generalnie niech będzie nas jak najwięcej rzadko sięcoś takiego zdarza więc śmiało

prysznic z ciepłą wodą jest , ale wchodzi się do wanny i tynk leci na łeb 😄

myślę że 25 lipca czyli na tydzień przed zrobimy listę kto co i jak bo narazie to tak daleko że ciężko się prwnie każdemu konkret określić, jak nie będzie w ogóle chętnych na 2 dni to się zrobi tylko sobota wieczór/niedziela 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem, że odpadam. Właśnie zostałem uświadomiony, że przegapiłem zapisanie syna do szkoły ponadpodstawowej pierwszego wyboru i w dniach 31.07-04.08 będzie sraczka rekrutacji uzupełniającej. Bawcie się dobrze i wrzucajcie fotosy na forum. Lewa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...